Vyrazte s námi na lyže!

Připravili jsme pro vás špičkové dámské lyžařské vybavení, které vám zajistí nejen dokonalé pohodlí, ale i maximální komfort při lyžování, snowboardingu a všech zimních sportech, a to za každého počasí!

Dámské lyžařské kalhoty OSAGA odolají sněhu, mrazu, dešti i větru, poskytují skvělý výkon a stylový vzhled. Ochrana před nepříznivým počasím je zajištěna díky membráně PTX SNOW. 

Dámská lyžařská bunda REAMA je špičkový funkční výrobek pro ženy a dívky, vyrobený z nepromokavého, prodyšného, větruodolného a pružného materiálu s membránou PTX SNOW, což zaručuje optimální ochranu před zimními vlivy. 

Lyžařské rukavice KAHUG jsou ideální pro všechny druhy zimních sportů a outdoorové aktivity. Jsou vyrobeny z nepromokavého, prodyšného materiálu s membránou SOFT-SHELL WINDBARRIER EXTREME a impregnační úpravou DWR, což zaručuje spolehlivou ochranu a pohodlí.

Špičková lyžařská helma GEREWE vám poskytne bezpečnost a komfort během lyžování. Vyrobena z kvalitních materiálů a vybavena hřejivým vnitřním polstrem pro udržení tepla i v mrazivém počasí. 

Bezrámečkové lyžařské brýle MORTER jsou ideální pro muže i ženy, zajišťují dokonalý komfort a ochranu očí. Skvěle sedí na hlavě, snadno se regulují a nabízejí neomezený výhled při lyžování a snowboardingu.

Nenechte si ujít zimní radovánky s ALPINE PRO!

Články s podobnými tématy