Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Známe vítěze soutěže o letní horský zájezd do Tyrolska!

tyrolsko

Známe vítěze soutěže o letní horský pobyt v Tyrolsku!

Na otázku: "Kolik kusů olympijských klobouků SAWAO ve všech barevných variantách bit.ly/AP-klobouk se prodá v soutěžním termínu od 10. 6. do 10. 7. 2016?" již známe správnou odpověď. Tou je číslo 765.

Nejblíže správné odpovědi se umístili tito výherci:

Jaroslav Škvarenina (SK) - tip 750 ks
Vlaďka Dobiášová (CZ) - tip 817 ks
paní Salwenderová (CZ) - tip 780 ks

GRATULUJEME!

Putování za východem slunce

Při návštěvě Tyrolska si nesmíte nechat ujít putování za východem slunce – a není důležité, zda s horským průvodcem nebo sami!

Ponořit se do okouzlujícího světa hor Tyrolska se nejlépe vydaří během putování. Tyrolsko má v nabídce více než 24.000 kilometrů značených horských a turistických tras. Najdete zde náročné túry pro zkušené horolezce a stejně tak lehké tematické stezky pro rodiny s dětmi, které se postarají o zábavu a děti je tak hravě zvládnou. Kondičně silní jedinci si zvolí dálkovou trasu jako např. Ötztálskou trekovou trasu nebo Orlí stezku. S ubytováním si nemusíte dělat starosti. Ve všech oblastech najdete obhospodařované chatky, chaty či salaše. Nezapomenutelným zážitkem zůstává putování za východu slunce. Když první sluneční paprsky ozáří vrcholky hor a ty se zbarví nejprve do červena a pak do zlatova, rozzáří se každému srdíčko.

Více o Tyrolsku najdete na: www.tyrolsko.cz

tyrolsko_vyhledtyrolski_jezera

Zpět na výpis článků