Zaběhněte si v červnu T-mobile Olympijský běh s biatlonistkou Markétou Davidovou a kajakářem Jiřím Prskavcem

V ALPINE PRO slavíme mezinárodní Olympijský den aktivně během a to na T-Mobile Olympijském běhu, který patří k největším běžeckým akcím v České republice. Ve středu 19. června vyběhne na různých místech v České republice přes 80 tisíc běžců na pětikilometrovou či desetikilometrovou trať a náš tým ALPINE PRO nebude chybět. Vydáme se na závod v pražské Stromovce, kde pro běžce chystáme i speciální EXTREME sportovní zónu s virtuální realitou a soutěže o funkční čelenky ALPINE PRO.

V pražské stromovce vyběhne na pětikilometrový okruh i biatlonistka Markéta Davidová: „Olympijský běh jsem běžela už jako malá holka doma v Jizerských horách. Jsem ráda, že mohu být tváří takového projektu a podpořit olympijskou myšlenku.“

V pražské stromovce vyběhne na pětikilometrový okruh i biatlonistka Markéta Davidová: „Olympijský běh jsem běžela už jako malá holka doma v Jizerských horách. Jsem ráda, že mohu být tváří takového projektu a podpořit olympijskou myšlenku.“

Vodní slalomář Jiří Prskavec si zaběhne stejně jako Markéta pětikilometrovou trasu, místo Prahy ale vyběhne na trať v našem druhém největším městě Brně. „Koncem června mě čeká světový pohár v Bratislavě, ale T-Mobile Olympijský běh si jako ambasador nenechám ujít. Mám to odtud kousek do Brna, takže se k dalším běžcům přidám na tomto závodě,“ dodává Prskavec.

Připojte se k nám v oslavách mezinárodního Olympijského dne a to třeba i koupí funkčního závodního trička T-Mobile Olympijský běh na našem e-shopu.

Co pro vás budeme mít na T-Mobile Olympijském běhu připraveno?

Naše speciální EXTREME sportovní zóna bude v pražské Stromovce otevřena už v 15 hodin a to až do startu hlavního závodu. V našem stanu si vyzkoušíte sjet divokou řeku jako kajakář Jiří Prskavec, nebo si skočíte ze skokanského můstku a otestujete svou odvahu.

Na trati potkáte i vodiče v barvách ALPINE PRO, kteří poběží v různém tempu na předem určené časy. Připraví pro vás před startem i speciální rozcvičku, abyste na trať přišli dobře rozehřátí. Je už jen na vás, zda pak zvládnete uběhnout desítku pod hodinu, nebo pětku za pětadvacet minut.