VYHRAJTE S NÁMI LYŽAŘSKÝ POBYT PRO DVA V RAKOUSKU!

Soutěžte s námi o dva skvělé lyžařské pobyty v rakouských Alpách! Vyhrajte pobyt pro 2 osoby na 4 dny v hotelu RITZENHOF****S včetně rozšířené polopenze a dvou skipasů v lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Neváhejte a vyhrajte s ALPINE PRO, je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 15. 12. 2019 do 31. 1. 2020 a jste v hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o dva lyžařské pobyty* do rakouské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

Soutěžte od 15.12.2019 do 31.1. 2020. Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

*Každý z pobytů obsahuje ubytování pro 2 osoby na 4 dny / 3 noci v hotelu RITZENHOF****S včetně rozšířené polopenze a dva skipasy v Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Pobyt nezahrnuje dopravu. Více o regionu: www.saalbach.com.

Vítejte ve Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Vítejte v prostředí přirozenosti.

„Co odlišuje Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn od ostatních lyžařských oblastí?“ Byli jsme požádáni o odpověď na tuto otázku a ta je celkem jednoduchá: Nenabízíme klasické lyžařské dovolené. Vytváříme nenucené a přirozené horské zážitky, které si budete pamatovat navždy. Díky 270 km sjezdového lyžování a 70 moderním lanovkám a vlekům je region jedním z nejlepších lyžařských středisek v Alpách. Díky Ski ALPIN CARD - nové síti vstupenek se Schmitten v Zell am See a Kitzsteinhorn Kaprun - se nabídka rozšíří na 408 km sjezdovek a 121 vleků.

Zvláštností je rozmanitost na svazích i mimo ně. Přes den si sjíždíte hory zahalené do zimy nebo vyhledáváte nezpracované freeridové svahy bez jakékoliv stopy. Na sjezdovce je postaráno o spoustu rozmanitostí: sněhové parky pro všechny úrovně dovedností, zábavné sjezdovky. Sjezdové trasy se táhnou napříč celou oblastí. Nelyžaři mohou strávit den na sněžnicích nebo prozkoumat četné zimní turistické stezky. Vytrvalí sportovci a milovníci přírody si mohou užívat na mnoha běžkařských trasách, které se rozprostírají napříč regiony Saalfelden Leogang a Fieberbrunn nebo mohou vylézt na hory lyžařského areálu vlastními silami s lyžemi pro skitouring a skialpinismus.

Zimní dovolená ve Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn: Vzpomínka, která zůstane.

Opravdová přirozenost! www.saalbach.com.

Partnerský hotel soutěže:

RITZENHOF****S – Hotel und Spa am See - idylický lázeňský hotel ležící mezi horami a jezerem v blízkosti střediska Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Bezplatný skibus vás během několika minut zaveze do centra lyžařského dění. Z Ritzenhofu je mnoho k objevování i mimo sjezdovky: s přímým přístupem k rozsáhlé síti stezek a tras Saalfelden Leogang, na bruslích na zamrzlém jezeře Ritzensee, v rámci skialpinismu, možnosti sáňkování nebo zimní turistiky. Po dni plném akce si můžete krásně odpočinout v nádherných lázních u jezera: krytý bazén, sauny, relaxační plochy a individuálně přizpůsobené lázeňské procedury. Akční a idylická: zimní dovolená mezi horami a jezerem.

RITZENHOF****S – Hotel und Spa am See | Tel. +43 6582 73806 | info@ritzenhof.at | www.ritzenhof.at

Zpět na výpis článků