kemping

Vyhrajte s ALPINE PRO letní dovolenou v Rakousku, uprostřed Štýrska, v regionu Schladming-Dachstein!

Soutěžte s námi o víkendový pobyt v srdci Rakouska! Výhra zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 3 dny / 2 noci ve 4* hotelu s polopenzí, včetně letní slevové karty Sommercard regionu Schladming-Dachstein.

Neváhejte a soutěžte s ALPINE PRO, je to snadné:
Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 01.05. do 31.05. 2022 a jste v hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře na 
www.zazijtetosnami.cz . Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o 2 víkendové pobyty* uprostřed Štýrska v regionu Schladming-Dachstein budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE. Soutěžte od 01.05. do 31.05. 2022.
Přejeme Vám hodně štěstí!

Každý z výherních pobytů zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve 4* hotelu s polopenzí, včetně letní slevové karty Sommercard regionu Schladming-Dachstein. Doprava na místo není součástí výhry.

Objevte Štýrsko! Letní dovolená od ledovce až po víno
Léto ve Štýrsku přináší to, na co všichni toužebně čekáme: možnost cítit se zase svobodně, udělat si čas nejen na odpočinek, ale i na spontánní dobrodružství a zažít nezapomenutelné společné chvíle. Těšit se na něco je, jak známo, ten nejkrásnější pocit, ale samotná dovolená v Zeleném srdci Rakouska jej letos ještě zdaleka předčí. Více o Štýrsku na www.steiermark.com/dovolena

Bezstarostné léto na horách v Rakousku
Vrcholky hor, čistý alpský vzduch a zelená údolí: Léto v regionu Schladming-Dachstein zaručuje pravé a nefalšované zážitky z dovolené. Nekonečná síť turistických stezek a stovky kilometrů cyklotras vedou k opravdovým přírodním skvostům. Jedním z nich je například cesta podél tří křišťálově průzračných jezer na horu Denneck v Sölktalském údolí. Mezi horolezci jsou obzvláště oblíbené zajištěné lezecké cesty v soutěsce Silberkarklamm. Tak zvané via ferraty se klenou přes lanové mosty, stoupají po strmých skalních stěnách a nabízejí úchvatné výhledy. Letní karta (Sommercard) regionu Schladming-Dachstein zahrnuje více než 100 bezplatných atrakcí včetně lanovek a slevy na mnoho dalších služeb a zážitků.
Letní kartu obdržíte zdarma již od ubytování na jednu noc u více než 1000 ubytovacích partnerů regionu Schladming-Dachstein.

Více o regionu na
www.schladming-dachstein.at/cs

Zpět na výpis článků