Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte s ALPINE PRO letní dovolenou v rakouském Zell am See-Kaprun!

Neváhejte a soutěžte s Alpine Pro, je to snadné:

Vyhrajte s ALPINE PRO letní dovolenou v rakouském Zell am See - Kaprun

Nakupte v našich prodejnách nebo na e-shopu www.alpinepro.cz za minimální částku 1500 Kč v termínu od 8.4. do 8.5. 2016 a jste ve hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře zde. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o dva letní pobyty* v rakouského Zell am See-Kaprun budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete zde.

* Každý z pobytů obsahuje vždy ubytování pro 2 osoby na 3 noci ve 4* hotelu superior Tirolerhof s polopenzí. Přejeme Vám hodně štěstí!

Ledovec, hory, jezero - Léto v Alpách

Kombinace ledovce, hor a jezera vytváří zcela jedinečný region Zell am See-Kaprun v Salcbursku. Nikde nejsou nejhezčí skvosty Rakouska tak blízko u sebe. Harmonie této alpské přírodní oblasti skýtá sportovcům, rodinám a turistům hledajícím odpočinek rozmanité aktivity a zážitky přímo před dveřmi ubytovacího zařízení: od turistiky a cykloturistiky na Kitzsteinhornu, Schmittenhöhe a Maiskogelu, přes vodní sporty v křišťálově čistém jezeře Zeller See, paragliding nebo závěsné létání s výhledem na 3000m vysoké Hohe Tauern (Vysoké Taury) až po golf na jednom z nejkrásnějších golfových hřišť v Alpách.

Vyhrajte s ALPINE PRO letní dovolenou v Zell am See - KaprunVyhrajte s ALPINE PRO letní dovolenou v Zell am See - KaprunVyhrajte s ALPINE PRO letní dovolenou v Zell am See - Kaprun

Zell am See-Kaprun

Zell am See Kaprun
  • 400 kilometrů turistických tras ve všech nadmořských výškách - od ledovce až k jezeru
  • 100 tras přes skály, lezecké lanové centrum, výšlapy s průvodcem a rodinná zážitková trasa
  • nový "Run & Walk" park pro běžce a chodce s novými nabídkami a akcemi
  • 240 kilometrová síť cyklostezek a 3 oficiální trasy pro freeridery na Kitzsteinhornu
  • vodní lyžování, plachtění a surfování se zkušenými průvodci
  • 36 nejkrásnějších golfových greenů v Alpách rozprostírajících se k úpatím hor
  • 1300 metrů dlouhá celoroční bobová dráha na vrcholu Maiskogel
  • závěsné létání, seskok padákem nebo paragliding z vrcholů Schmittenhöhe a Kitzsteinhorn

Více o regionu: www.zellamsee-kaprun.com

Více informací o oblasti Zell am See-Kaprun najdete také na našem blogu: www.zazijtetosnami.cz

Dovolená v Zell am See je dovolenou s požitkem - v hotelu Tirolerhof!

Vyhrajte s ALPINE PRO letní dovolenou v Zell am See - Kaprun

Jezero, hory, ledovec a stylový, rodinný 4-hvězdičkový hotel superior v Zell am See – to je ideální kombinace pro vaši dovolenou v Zell am See, v létě i v zimě. Budete mít výhled na jezero Zeller See, hory Schmittenhöhe a Kitzsteinhorn se všemi rozmanitými sportovními a rekreačními možnostmi a budete hýčkáni v báječném a mimořádném hotelu kulinářskými specialitami nejvyšší kvality. Nebo strávíte dovolenou spojenou s golfem v Salcburku, kde budete mít výhled na nádherné hory a jezero oblasti Zell am See-Kaprun. Nebo si užijete ve dvou nádherné apartmány v rámci romantické dovolené. Nebo si pořádně odpočinete s wellness a lázeňskou nabídkou vyšší třídy a načerpáte novou energii. Takto může vypadat vaše další rekreační dovolená v hotelu Tirolerhof Zell am See - v srdci Salcburku.

Wellness hotel, čtyřhvězdičkový hotel superior, hotel pro hosty s pejsky, relaxační hotel - všechny tyto přívlastky si hotel Tirolerhof plně zaslouží. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Zell am See - v hotelu Tirolerhof!

Více o hotelu: www.tirolerhof.co.at

Zpět na výpis článků