Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

VYHRAJTE POBYT V ALPSKÉM REGIONU ST. JOHANN IN TIROL

                                                               

Soutěžte o Pobyt PRO SEBE A SVÉ KAMARÁDY S OUTDOOROVÝM PROGRAMEm šitým na míru!

Ukažte nám, proč máme vyslat právě vás a vaše kamarády na sportovní dovolenou do Kitzbühelských Alp. Stačí nakoupit v prodejnách ALPINE PRO či v e-shopu www.alpinepro.cz za minimální částku 1500 Kč, poslat vaše nejlepší-nejakčnější outdoorové foto a sportovní pobyt ve 4* hotelu s polopenzí a outdoorovým programem šitým na míru v krásném alpském regionu St. Johann in Tirol může být váš.

Neváhejte a soutěžte, je to snadné!

  1. Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v  e-shopu v termínu od 25.5. do 10.7. 2018 minimálně za 1500 Kč.
  2. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE.
  3. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na naši otázku.
  4. Připojte vaši akční outdoorovou soutěžní fotografii a jste ve hře.
  5. Plné znění soutěžních pravidel najdete ZDE.

Do soutěže o sportovní pobyt do Kitzbühelských Alp budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na otázku a zaslanou soutěžní fotografii bude odbornou porotou ALPINE PRO vyhodnocena jako nejoriginálnější.
Co můžete vyhrát?

Sportovní pobyt obsahuje ubytování pro max. 4 osoby na 3 noci v 4* Hotelu POST s polopenzí a speciálním outdoorovým programem v alpském regionu St. Johann in Tirol.
Více o regionu:
www.kitzalps.cc/cz  a hotelu: www.dashotelpost.at

Léto v nejlepší kvalitě v Kitzbühelských Alpách
Dopřát každému jeho okamžik štěstí: Region St. Johann v Tyrolsku. Znáte vůni čerstvě posekaných luk nebo pocit, kdy stojíte nohama v chladném horském potoku? V regionu St. Johann v Tyrolsku můžete pocítit léto. Oblíbená střediska St. Johann v Tyrolsku, Oberndorf, Kirchdorf a Erpfendorf mají vše, co potřebuje moderní letní destinace. Vynikající síť cyklistických a turistických stezek, pestrý kalendář akcí, skvělé výletní cíle pro celou rodinu a tradiční chaty, které lákají typickou tyrolskou domácí kuchyní.
Ve spojení s okouzlující krajinou mezi Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser, je tato alpská oblast tajný tipem. Zažijte nefalšovaný tyrolský šarm regionu
St. Johann v Tyrolsku.