Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte na Kole pro život dovolenou v rakouském Burgenlandu

V sobotu 26.7. odstartuje již 9. závod z letošní série Kolo pro život, kterým je populární Praha - Karlštejn Tour České spořitelny.  Startovní místo je velice atraktivní, startuje se totiž z klusáckého závodiště ve Velké Chuchli.

Stejně jako na všech závodech připravila společnost Alpine Pro pro návštěvníky mnoho zajímavých aktivit.  V relax zóně Alpine Pro si je možné odpočinout na pohodlném fatboyi a také vyzkoušet chůzi v obuvi GUASAVE GT s inovativní technologií Vibram. Otestovat a vyhrát můžete i náramky GARMIN VIVOFIT.

 

SOUTĚŽ

Ve spolupráci  se společností Burgenland Tourismus  je pro všechny návštěvníky závodu připravena soutěž.  A cena je víc než lákavá - třídenní pobyt pro 2 osoby ve 4* hotelu s polopenzí u Neziderského jezera v rakouském Burgenlandu.  Pokud toužíte po odpočinkové dovolené, máte rádi  přírodu, procházky a kola, pak právě pro Vás je soutěž určena. V oblasti Neziderského jezera je víc než 1000km dobře udržovaných cyklostezek,  kraj je také vhodný na příjemné procházky, jezero lze přejet i trajektem.

Pokud se chcete do soutěže zapojit, stačí jen navštívit relax zónu Alpine Pro a vyplnit krátký soutěžní dotazník.

Těším se na Vaši návštěvu!

 

© Österreich Werbung/Rainer Fehringer  © Burgenland Tourismus/Bimashofer

 

Zpět na výpis článků