VYHRAJTE LYŽAŘSKÝ POBYT UPROSTŘED ŠTÝRSKA, V RAKOUSKÉM REGIONU SCHLADMING-DACHSTEIN!

Neváhejte a hrajte s Alpine Pro, je to snadné: Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 30.10. do 30.11. 2022 a jste v hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře na www.zazijtetosnami.cz . Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o 2 zimní pobyty* uprostřed Štýrska v regionu Schladming-Dachstein budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE. Soutěžte od 30.10. do 30.11. 2022. Přejeme Vám hodně štěstí!

* Každý z výherních pobytů zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve 3-4* hotelu s polopenzí, včetně dvou Ski amadé skipasů v regionu Schladming-Dachstein. Doprava na místo pobytu není součástí výhry.

Přeneste se do zimní pohody v regionu Schladming-Dachstein.
Alpské lyžování zde mělo vždy zvláštní místo. 10 lyžařských hor s celkem více než 230 kilometry perfektně upravených sjezdovek a jako partner Ski amadé, největšího rakouského lyžařského potěšení, nabízí perfektní sjezd pro všechny požadavky. Skvělé pocity zažijete v lyžařském areálu Schladming na tzv. lyžařské houpačce 4 hor (4-Berge-Skischaukel). Jedná se o největší propojenou lyžařskou oblast ve štýrském lyžařském regionu Ski amadé, která zaujme 123 kilometry nepřetržité zábavy na sjezdovkách.  Schladming-Dachstein je součástí Ski amadé - s jedním skipasem lze prozkoumat až 760 kilometrů sjezdovek. To nejlepší najdete v balíčcích "Ski amadé - MADE MY DAY". V exkluzivních malých skupinách a s profesionálním průvodcem zažijete dny plné velkolepých okamžiků, kdy se nemusíte o nic starat!
Více o regionu na
www.schladming-dachstein.at/cs/zimaZima z celého srdce.

Bohatství zimních zážitků je stejně rozmanité jako štýrská krajina: Aktivně na sjezdovkách nebo v teple na chatě, klouzání po běžeckých tratích nebo pohodová turistika na sněžnicích, úchvatné horské panorama nebo zasněžené vinice... Další kulinářská lahůdka není nikdy daleko a adventní období a s ním spojené vánoční trhy rozzáří města a vesnice. Na závěr vás v termálních lázních zahalí stoupající pára do tepla, zatímco venku je opravdu zima. Je tu tedy spousta volného prostoru pro osobní zážitky a společný relaxační pobyt v přírodě. Je čas znovu pocítit zimu všemi smysly a objevit krajinu, která vám prostě udělá dobře.  Více o Štýrsku na
www.steiermark.com/dovolena

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ ALPINE PRO - Jednička na českém trhu s outdoorovým oblečením a doplňky. © 2022 AlpinePro.cz
| Všechna práva vyhrazena.

Zpět na výpis článků