Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte letní horský pobyt v Tyrolsku za nákup v ALPINE PRO

tyrolsko

Putování po Tyrolsku

Se svojí mnohostrannou sítí turistických stezek je Tyrolsko jako stvořené pro turisty a horolezce. Zažijete nedotčenou přírodu. Jenom ten, kdo projde krajinu pěšky, ten si ji opravdu prožije. Více informací o Tyrolsku, najdete také na našem blogu www.zazijtetosnami.cz

Neváhejte a soutěžte s Alpine Pro, je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v e-shopu www.alpinepro.cz v termínu od 10.6. do 10.7. 2016 nad 1 500 Kč a jste v hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o tři letní pobyty* do rakouského Tyrolska budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

Přejeme Vám hodně štěstí!

*Každý z pobytů obsahuje vždy ubytování pro 2 osoby na 3 noci ve 3* hotelu s polopenzí. Vydejte se s námi do Tyrolska, místní horský svět Vás nadchne.

Putování za východem slunce

Při návštěvě Tyrolska si nesmíte nechat ujít putování za východem slunce – a není důležité, zda s horským průvodcem nebo sami!

Ponořit se do okouzlujícího světa hor Tyrolska se nejlépe vydaří během putování. Tyrolsko má v nabídce více než 24.000 kilometrů značených horských a turistických tras. Najdete zde náročné túry pro zkušené horolezce a stejně tak lehké tematické stezky pro rodiny s dětmi, které se postarají o zábavu a děti je tak hravě zvládnou. Kondičně silní jedinci si zvolí dálkovou trasu jako např. Ötztálskou trekovou trasu nebo Orlí stezku. S ubytováním si nemusíte dělat starosti. Ve všech oblastech najdete obhospodařované chatky, chaty či salaše. Nezapomenutelným zážitkem zůstává putování za východu slunce. Když první sluneční paprsky ozáří vrcholky hor a ty se zbarví nejprve do červena a pak do zlatova, rozzáří se každému srdíčko.

Více o Tyrolsku najdete na: www.tyrolsko.cz

tyrolsko_vyhledtyrolski_jezera
Zpět na výpis článků