Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte letní dovolenou v Rakousku za nákup v Alpine Pro

Soutěžte s námi o letní pobyty* do rakouského Zell am See-Kaprun!

Rakouská celoroční destinace Zell am See-Kaprun kombinuje celou řadu možností v Alpách. V unikátním přírodním ráji na okraji národního parku Vysoké Taury najdou sportovci, aktivní rekreanti, rodiny a turisté toužící po zotavení v létě i v zimě pestré zážitky. Mezi ně patří Gipfelwelt 3.000 (Svět vrcholů) na Kitzsteinhornu, jediné ledovcové oblasti v rámci Salcburska, rodinná oblast Maiskogel i vrchol Schmittenhöhe oblíbený místními obyvateli i křišťálově čisté jezero Zeller See a vícekrát oceněné 36-jamkové golfové hřiště. Tradice a autenticita se odráží v akcích a kulinářských specialitách regionu. Hosté mohou relaxovat v nově otevřené lázeňské oáze Tauern Spa a mnoha dalších luxusních hotelech v Zell am See-Kaprun.

Více informací o oblasti Zell am See-Kaprun, najdete na našem blogu www.slavimeimalavitezstvi.cz

Neváhejte a soutěžte s Alpine Pro, je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 15.5. do 15.6. a jste ve hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o letní pobyty* do rakouského Zell am See-Kaprun budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

Přejeme Vám hodně štěstí!

*Každý z pobytů obsahuje vždy ubytování pro 2 osoby na 3 noci ve 4* hotelu Das Alpenhaus  s polopenzí. Více o hotelu zde: www.alpenhaus-kaprun.at

 Více o regionu zde: www.zellamsee-kaprun.com

Zpět na výpis článků