Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte jarní lyžařský pobyt v rakouském St. Johann in Tirol!

Máte rádi lyžování a slunečné jarní počasí? Pak neváhejte a zapojte se do naší nové soutěže o lyžařské pobyty v rakouské oblasti St. Johann in Tirol!

Mnoho sněhu, pohádková zimní krajina a velká nabídka volnočasových aktivit pro rodiny a aktivní vyžití, tak rekreanti hodnotí obce St. Johann in Tirol, Oberndorf, Kirchdorf a Erpfendorf. Může to být vaše perfektní dovolená v Tyrolsku!

Neváhejte a soutěžte s námi, je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 15.1. do 15.2.2017 a zapojte se do soutěže. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.
Do soutěže o tři zimní pobyty* v rakouské oblasti St. Johann in Tirol budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

O co soutěžíme?

Každý ze tří pobytů zahrnuje ubytování pro 2 osoby na čtyři dny (3 noci)  ve 3* hotelu Explorer Hotel Kitzbühel s polopenzí a 2 skipasy!

Zimní dovolená v regionu St. Johann in Tirol

St. Johann in Tirol je perfektním výchozím bodem pro lyžování a v Tyrolsku. V regionu máte přístup do lyžařského střediska St. Johann in Tirol / Oberndorf, do lyžařských středisek vhodných pro rodiny s dětmi Kirchdorf a Erpfendorf a okolních lyžařských středisek v Kitzbühelských Alpách. Pro opravdové milovníky bílého sportu jsou k dispozici další atrakce:
Pro milovníky běžeckého lyžování má tato oblast připravena 250 km vynikajících tras. Perfektně upravené tratě vhodné pro začátečníky i mistry získaly několikrát ocenění kvality spolkové země Tyrolsko.
Dokonce i daleko od sjezdovek si můžete plnými doušky užívat zimní krajinu Kitzbühelských Alp. Zimní turistika a výlety na sněžnicích v regionu St. Johann in Tirol jsou vrcholem pro každého zimního turistu. Bezpočet tras vede do nejkrásnějších koutů Tyrolska, lesem a přes pole, na farmy, samoty a přes potoky.
Více o regionu najdete na: www.kitzalps.cc

Partnerský hotel soutěže: 
Explorer Hotel Kitzbühel ***

Nový Explorer Hotel Kitzbühel v St. Johann in Tirol -  sporthotel přímo v centru Kitzbühelských Alp! Středisko St. Johann in Tirol je ideální pro sportovní a aktivní návštěvníky, kteří v zimě oblibují lyžováni nebo snowboard. Objevte společně s námi Kitzbühelské Alpy!

Explorer Hotel Kitzbühel
Speckbacherstraße 87
A - 6380 St. Johann in Tirol
Tel +43 (0) 5352 21666 0
kitzbuehel@explorer-hotels.com
https://www.explorer-hotels.com/kitzbuehel/

Více informací najdete na našem blogu www.zazijtetosnami.cz

Přejeme Vám hodně štěstí! 

Zpět na výpis článků