Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte horský pobyt v Tyrolsku, za nákup v ALPINE PRO.

 

Objevte nejkrásnější tůry pro pěší turistiku a kola na podzim v Tyrolsku.

Je to jen na vás, co si vyberete. Zda dáte přednost pohodě a odpočinku, nebo adrenalinu a sportovním výkonům. Důležité je jediné: abyste si užili horský podzim v Tyrolsku.

Více informací o Tyrolsku, najdete také na našem blogu www.slavimeimalavitezstvi.cz

Neváhejte a soutěžte s Alpine Pro, je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 20.8. do 20.9. a jste v hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o letní pobyty* do rakouského Tyrolska budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

Přejeme Vám hodně štěstí!

*Každý z pobytů obsahuje vždy ubytování pro 2 osoby na 3 noci ve 3* hotelu s polopenzí. Vydejte se s námi do Tyrolska , místní horský svět Vás nadchne.                                                                          

Horský podzim v Tyrolsku

V Tyrolsku má i podzim své kladné stránky. Tradičně se konají slavnosti na počest shánění dobytka do údolí a dožínky. Vše se zklidňuje a panuje pohodová atmosféra. Ještě je čas podniknout pár pěších túr a vyjížděk na horských či silničních kolech, vychutnat si poslední sluneční paprsky a nechat se rozmazlovat. Příroda svým dílem k této příjemné atmosféře přispívá, mnoho překrásně zbarvených stromů jsou tou pravou pastvou pro oči.

Náš tip: vydejte se na známou dálkovou trasu v Tyrolsku tzv. Orlí stezku

Tyrolská Orlí stezka je jedinečným dobrodružstvím pro dálkové turisty. Na mapě vypadá jako stylizovaná silueta orla. Žádná jiná dálková turistická trasa v Alpách není koncipována tak, aby vedla stále ve stejné nadmořské výšce podél hřebene pohoří. Toto dobrodružství vyžaduje sílu, odvahu a výdrž.

Více o Tyrolsku najdete na: www.tyrolsko.cz

Zpět na výpis článků