Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte čtyřdenní lyžařský pobyt v rakouské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn!

Vyrážíte letos na lyže nebo snowboard? Náš tip pro všechny milovníky zimních sportů zní:
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
- 270 kilometrů sjezdovek, 71 vleků a lanovek, více než 60 útulných horských chat, 7 snowparků, 2 freeride parky, 2 sjezdovky s umělým osvětlením a 5 sáňkařských drah. Region Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn patří k jedněm z nejpestřejších lyžařských oblastí Rakouska.

Neváhejte a soutěžte s námi o lyžařský zájezd, je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech, nebo v internetovém e-shopu v termínu od 8.11. do 15.12.2017 a jste ve hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o dva zimní pobyty* v rakouské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

O co soutěžíme?

* Každý ze dvou lyžařských pobytů obsahuje vždy ubytování pro dvě osoby na tři noci ve 4* hotelu Ritzenhof s polopenzí a dvěma skipasy!

Přejeme Vám hodně štěstí!

Vydejte se do nejúžasnější lyžařské oblasti Alp.

Lyžařská aréna Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn patří díky své pestré nabídce a mezinárodní atmosféře k nejlepším lyžařským oblastem Alp. 270 kilometrů sjezdovek čeká na to, až je objevíte. A ještě mnohem víc ...

Lyžařská aréna Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn nabízí milovníkům freeridingu několik freeride parků, několik lyžařských tras o různých stupních obtížnosti, rozmanité check-rooms (info points), freeride lounge a mnohé další. Trasy pro SkiMovie, trasy s měřením času, pro alpské lyžování, snow trails a snowtubing se postarají o rozmanitou zábavu. Více o regionu najdete na: www.saalbach.com   

  

Partnerský hotel soutěže:
Ritzenhof – Hotel und Spa am See****S  

  

Fantastický klid najdete nad jezerem Ritzensee v Saalfeldenu. Tam v zimě jezdí lyžaři, běžkaři, labužníci a turisté vyhledávající potěšení - zkrátka všichni, kteří chtějí regeneraci v krásné přírodní a horské scenérii a chtějí se nechat hýčkat všemi možnými způsoby. Lázně u jezera jsou malé a exkluzivní útočiště, které potěší duši - a umí nabídnout ještě více. Ritzenhof je místem, které se dotýká všech smyslů, kde můžete vidět, cítit dotekem, ochutnat a cítit vůni wellness a relaxovat. Exkluzivní výhoda pro lyžaře: Bezplatná hotelová kyvadlová doprava převeze lyžařské nadšence přímo až ke sjezdovkám v  Leogang-Saalbach-Hinterglemm-Fieberbrunn nebo Maria Alm-Ski Amadé. Skipasy lze vystavit přímo na recepci hotelu. 

Ritzenhof – Hotel und Spa am See****S
Ritzenseestr. 33 | A-5760 Saalfelden
Tel: +43 6582 73806 | info@ritzenhof.at
www.ritzenhof.at

Zpět na výpis článků