Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vydražte fotky biatlonistů a podpořte mladé sportovce

Vydražit podobiznu svého oblíbence si můžete  ZDE

Alpine Pro je dlouholetým partnerem Českého svazu biatlonu. Ve slovinské Pokljuce nafotil fotograf Jan Faukner originální velkoformátové fotografie biatlonistů ve stylu národních hrdinů. A právě tyto fotky našich čtyř nejúspěšnějších biatlonistů z OH v Soči- Gábiny Soukalové, Veroniky Vítkové, Ondry Moravce a Jardy Soukupa můžete nyní získat v aukci s Alpine Pro.

Fotografie jsou podepsány nejen biatlonisty, ale i paní Jarmilou Mucha Plockovou, vnučkou všestranného umělce Alfonse Muchy. Jeho první československá známka se stala motivem olympijské kolekce Soči 2014.  Paní Mucha Plocková pokračuje v odkazu svého dědečka a zabývá se originálními autorskými díly.

Aukce fotografií odstartovala 1.6.2014, tedy stylově na Den dětí, a potrvá do 8.6.2014. Výtěžek z aukce totiž bude věnován České olympijské nadaci. Ta podporuje mladé sportovce ve věku od 6 do 18 let, kteří by se rádi věnovali sportu, ale brání jim v tom nedostatek peněz.

Vydražit podobiznu svého oblíbence si můžete  ZDE  

Jak se zapojit do aukce nemáte-li účet na aukro.cz zjistíte ZDE

 

Zpět na výpis článků