Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Věrnostní ALPINE PROgram získává nový kabát a výhody!

S novými produkty do jarní sezony jsme pro Vás připravili speciální novinku týkající se odměn za Vaše nákupy. Věrnostnímu  ALPINE PROgramu jsme ušili nový kabát a Vy se můžete těšit na nové výhody.

Od 9. května 2017 začínáme!

Nové exkluzivní výhody ALPINE PROgramu:

DOSUD JSTE OD NÁS DOSTÁVALI SLEVY V %, NYNÍ JE ZÍSKÁTE V KORUNÁCH!

Hlavní novinkou ALPINE PROgramu je nový systém poskytování odměn za věrnost. V předchozím ALPINE PROgramu byly slevy odstupňovány ve výši 3% a výše plynoucí z výše bodového účtu. Nyní máme v ALPINE PROgramu speciální Bonusové vouchery a ty Vám budeme zasílat každý měsíc, pokud Váš bodový účet dosáhne hodnoty 2 000 bodů. Čím více bodů nasbíráte, tím vyšší bude hodnota Vašeho voucheru! Od 9. května budou všechny stávající věrnostní účty ALPINE PROgramu převedeny na nový systém a odstartují s čistými konty.

Jak se o svých Bonusových voucherech dozvíte?

Bonusové vouchery vám zašleme elektronickou poštou nebo je najdete ve svém osobním uživatelském účtu ALPINE PROgramu.  Bonusové vouchery jsou platné dva měsíce, jsou přenosné a můžete je uplatnit na celý nákup včetně zlevněného a akčního zboží. Využívat je můžete v tištěné verzi i na displeji mobilního telefonu. Uplatníte je v kterékoli prodejně ALPINE PRO nebo na e-shopu www.alpinepro.cz.

VÝHODNÉ CENY ZŮSTÁVAJÍ

Vyšli jsme vstříc všem členům ALPINE PROGRAMU a zachovali oblíbený benefit výhodných cen na vybrané produkty. Sortiment výrobků za speciální snížené ceny pro Vás pečlivě připravujeme a obměňujeme tak, abyste měli možnost pořídit si naše novinky i nejprodávanější produkty co nejvýhodněji. Informace a aktuální seznam produktů s výhodnými cenami najdete na našich webových stránkách i v newsletterech.

PŘEHLEDNÝ UŽIVATELSKÝ ÚČET

Nepřehlédnutelnou výhodou nového ALPINE PROgramu je také internetový uživatelný portál, kde po vytvoření účtu v sekci Registrace budete mít vždy maximální přehled o nakoupených produktech, uplatněných bonusových voucherech, o aktuálním stavu bodů Vaše uživatelského účtu a budete si moci dohledat i všechny Vaše nákupní doklady.  

PLÁNUJEME I DALŠÍ NOVÉ VÝHODY

V průběhu roku 2017 připravujeme pro stávající i nové členy ALPINE PROgramu řadu speciálních krátkodobých výhod a výhledově i další speciální dárky.

Od 9.5. 2017 poznejte všechny nové výhody  ALPINE PROgramu a registrujte se již dnes na našem webu či na Vaší oblíbené prodejně ALPINE PRO. Být věrný značce ALPINE PRO se Vám vyplatí! 

Zpět na výpis článků