Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Sport, zábava a fandění, to je Olympijský park Soči na Letné

Sedmnáct a půl tisíce metrů čtverečních na pražské Letné se ve čtvrtek 6. února v 16 hodin otevře pro všechny nadšence zimních sportů. Sportovní přenosy, telemost Praha – Soči, sportoviště, půjčovny vybavení, zábavný program a spousta dalších aktivit, takhle to bude po celou dobu trvání XXII. Zimních olympijských her vypadat. Od teď už nemusíte přímo do místa dění olympijských her nebo jen pasivně z pohodlí domova sledovat jednotlivé výkony naší výpravy, stačí navštívit pražskou Letnou a můžete si být jistí, že si budete připadat jako skuteční olympionici.

AKTIVITY

Nevíte, co s načatým dnem? Využijte ho aktivně! V olympijském parku na Vás čeká nespočet zábavy a adrenalinu. Už jste si někdy vyzkoušeli biatlon, curling, skeleton, boby či sáně? Nebo jste snad příznivci klasických sportů, jako je hokej, bruslení, snowboard a běh na lyžích? Všechny tyto sporty si zde můžete na vlastní kůži vyzkoušet pod dohledem sportovních poradců a trenérů. Samozřejmostí jsou půjčovny vybavení.

 

KULTURNÍ AKCE

Pokud nejste právě aktivní sportovec, ale chcete nasát tu správnou atmosféru, nevadí. Na místě je pro Vás připraveno více než sto velkoplošných LED obrazovek, na kterých můžete sledovat aktuální dění v Soči, vyslechnout si rozhovory s našimi reprezentanty, sledovat olympijské přenosy, shlédnout různé exhibice nebo se potkat s našimi sportovci. Na hlavním pódiu bude také probíhat bohatý doprovodný program. Těšit se například můžete na vystoupení českého Justina Biebra Adama Mišíka, jedinečné kapely The Tap Tap, Monkey Business, Tata Bojs, skupiny Laura a její tygři a spoustu dalších.

 

PARTNEŘI

Jestli Vám ještě tohle vše není dost, naláká Vás program, který si pro Vás připravili partneři Českého olympijského výboru. Své stánky, prezentace a program si pro Vás připravili Škoda Auto, Česká televize, Pilsner Urquell, MF Dnes, Česká spořitelna, T – mobile a samozřejmě také Alpine Pro. Kromě možnosti zakoupení olympijské kolekce oblečení si zde můžete prohlédnout výstavu předešlých kolekcí, které byly také vyrobeny v Alpine Pro, nechat si vyrobit svůj vlastní hokejový dres a být tak ještě o něco blíže našim reprezentantům.

DOPRAVA

Do olympijského parku se nejlépe dostanete městskou hromadnou dopravou. Nejblíže to budete mít ze zastávky Sparta. Využít můžete i dalších vchodů do parku, které se nalézají asi pět minut chůze ze zastávek Chotkovy sady a Čechův most. Pokud jste mimopražští, nechejte svá vozidla na parkovištích P + R, parkoviště na Letné jsou vyhrazená pro zdravotně postižené a v nejbližším okolí jsou parkovací zóny.

 

VSTUPENKY A OTEVÍRACÍ DOBA

Olympijský park můžete navštívit každý den až do 23. února, a to od 9 do 22 hodin. Vstupenky do parku stojí symbolických 50 korun, pokud máte chytrý telefon, můžete si stáhnout aplikaci „Letná 2014“, kde si můžete každý den vygenerovat vstupenku zdarma.

 

Zpět na výpis článků