SOUTĚŽTE S NÁMI O 2 SKVĚLÉ POBYTY V LYŽAŘSKÉ OBLASTI NASSFELD

ZAŽIJTE TO S NÁMI!

Soutěžte s námi o 2 zimní pobyty v rakouských Alpách pro dvě osoby. Ubytování na 4 dny ve 4* hotelu Alpen Adria Hotel & Spa včetně polopenze a skipasů, to vše v rakouském regionu Nassfeld-Pressegger See!


NAVÍC JAKO BONUS KAŽDÉMU KDO SE SOUTĚŽE ZÚČASTNÍ „DARUJEME „1den lyžování zdarma“ v lyžařské oblasti Nassfeld a to formou slevového poukazu na 6denní TOPSKIPAS za cenu 5denníhoTOPSKIPASU nebo 5=4 / 4=3 / 3=2.   

Neváhejte a soutěžte s ALPINE PRO, je to snadné:
Nakupte v našich kamenných prodejnách nebo na e-shopu v termínu od 15. 12. 2018 do 30. 1. 2019 a jste v hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Budete ji potřebovat při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o 2 lyžařské pobyty* do rakouského Nassfeldu budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.
Soutěžte od 15. 12. 2018 do 30. 1. 2019. Přejeme Vám hodně štěstí!

*Každý z pobytů obsahuje ubytování pro 2 osoby na 3 noci v 4* hotelu Alpen Adria Hotel & Spa s polopenzí a dvěma skipasy v regionu Nassfeld-Pressegger See. Více o oblasti: www.nassfeld.at/cz

NAVÍC PRO KAŽDÉHO „1den lyžování zdarma“! Pokud již vlastníte aktivační kód, který jste získali při registraci vašeho nákupu v ALPINE PRO,  můžete si stáhnout poukaz na nákup 6denního TOPSKIPASU za cenu 5denního TOPSKIPASU nebo 5=4 / 4=3 / 3=2, v lyžařské oblasti Nassfeld.
POUKAZ na slevněný TOPSKIPAS si aktivujte zadáním kódu zde: NiceSurprise 

Nassfeld  Velkorysý. Sportovní. Překvapující

 • „TOP 10 lyžařské středisko" v Rakousku
 • Úchvatné horské panorama na alpském jihu
 • 110 km sjezdovek, 30 moderních lanovek a vleků
 • Spolehlivost sněhu a nejvíce hodin slunečního svitu v Alpách
 • 25 lyžařských chat a sjezdovkových restaurací, největší sluneční terasa v Alpách
 • Rakouské pohodlí a jižní životní styl
 • Freeride & Fun Areály, Snowpark, Funslope. Ski Movie
 • .... a? Nechte se překvapit!
 • Wi-Fi zdarma v lyžařském areálu
 • 3 cvičné areály pro děti
 • Sáňkování, běh na lyžích, lyžařské túry, túry na sněžnicích, noční lyžování ...
 • 80 horských chat pro Váš odpočinek

Čeká Vás překvapení
Region Nassfeld-Pressegger See láká své hosty v zimě jedinečnými výhodami. Lyžařská oblast se 110 km sjezdovek, která je ideální i pro rodiny s dětmi. Díky neobvyklému mikroklimatu je v Nassfeldu po celou zimní sezónu zaručeně dost sněhu v kominaci se slunečnými dny, kterých je zde nejvíce v celých Alpách. Poznejte Nassfeld v zimě!
Více na: www.nassfeld.at/cz

Partnerský hotel soutěže:

Alpen Adria Hotel & Spa ****
Presseggersee 2

9620 Presseggersee bei Hermagor               

Tel: +43 4282 2666

info@alpenadriahotel.at

www.alpenadriahotel.at


Zpět na výpis článků