Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Vyhrajte 4denní lyžařský pobyt pro 2 osoby v Rakousku!

Kam letos na lyže? Pro ty, kteří hledají ještě o něco víc než jen upravené sjezdovky a od zimní dovolené čekají něco navíc, může být odpovědí rakouská lyžařská oblast Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn!                                                                                                                                          Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn patří díky své pestré nabídce a mezinárodní atmosféře k nejlepším lyžařským oblastem Alp. 270 kilometrů sjezdovek čeká na to, až je objevíte. A ještě mnohem víc ... Více informací o oblasti, najdete také na našem blogu www.zazijtetosnami.cz

Soutěžte s námi o lyžařské pobyt , je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopuv termínu od 5.11. do 5.12.2016 a jste v hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na soutěžní otázku.

Do soutěže o tři zimní pobyty* v rakouské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

O co soutěžíme?

* Každý ze tří lyžařských pobytů obsahuje vždy ubytování pro 2 osoby na 3 noci ve 4* hotelu Puradies nebo Ritzenhof s polopenzí a 2 skipasy!

Přejeme Vám hodně štěstí!

Pro všechny milovníky zimních sportů nabízí lyžařská aréna maximum zábavy: 270 kilometrů sjezdovek se skládá ze 140 km modrých sjezdovek pro začátečníky, 110 km červených sjezdovek pro pokročilé a 20 km černých sjezdovek pro ty nejlepší lyžaře. Díky 71 vlekům, více než 60 útulným horským chatám, 7 snowparkům, 2 přírodním freeride parkům, 2 sjezdovkám s umělým osvětlením a 5 sáňkařským drahám patří region k jedněm z nejpestřejších lyžařských oblastí Rakouska. Trasy pro SkiMovie, trasy s měřením času, pro alpské lyžování, snow trails a snowtubing se postarají o rozmanitou zábavu. K tomu patří množství skvělých dodatečných nabídek počínaje půjčovnou skútrů Snowmobil-City přes atrakci Flying Fox XXL až po stezku v korunách stromů Baumzipfelweg. Více o regionu najdete na: www.saalbach.com

Partnerské hotely soutěže:

Puradies****

Díky poloze ve velkolepém horském masivu Salcburských Alp zažijete v našem exkluzivním hotelu Puradies dovolenou na nejvyšší úrovni. Nezáleží, zda chata, pokoj ve venkovském stylu nebo luxusní apartmá - všichni naši hosté v našem malebném areálu o ploše 500 000 m² nocují s výhledem na pohoří Leoganger Steinberge přímo v lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. SKI IN SKI OUT zaručeno. V gastronomii na Vás čeká směs požitků, vytvořených z regionálních bio produktů nejvyšší kvality a připravených šéfkuchařem Andre Stahlem.

Více na: www.puradies.com

Ritzenhof – Hotel und Spa am See****S

Špičkový designový wellness hotel Ritzenhof se svým velkoryse zařízeným lázeňským komplexem a vynikající kuchyní se postará o nezapomenutelný požitek z dovolené v Salcbursku. Koncept wellness představuje individualitu a důkladnou regeneraci. Péče přizpůsobená přesně dle přání.

V zimě sem přicházejí gurmáni, lyžaři, běžkaři a požitkáři - zkrátka všichni, kdo se chtějí zregenerovat v pohádkové přírodě a horské krajině. Hotelový autobus vozí milovníky sjezdovek přímo ke sjezdovkám, a to po trase Leogang/Saalbach-Hinterglemm – Fieberbrunn.

Více na: www.ritzenhof.at

Zpět na výpis článků