Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Roman Šebrle otevřel sportovní zónu v Ostravě v olympijské kolekci od Alpine Pro

Taneční módní přehlídka Rio olympijské kolekce byla vrcholem slavnostního otevření sportovní zóny v areálu ostravského Avion Shopping Parku.

Olympijský vítěz Roman Šebrle o prvním červnovém víkendu slavnostně otevřel novou multifunkční sportovní zónu v areálu ostravský Avion Shopping Park. Zbrusu nové multifunkční hřiště pro všechny Ostravany je využitelné pro fotbal, basketbal, florbal, volejbal, hokejbal a další kolektivní sporty. Součástí volnočasového parku je také téměř jeden kilometr dlouhá in-line dráha a 32 metrů dlouhá dětská lanovka.

První návštěvníci Avion sport parku si během soboty mohli vyzkoušet jednotlivá sportoviště a užít si kulturně sportovní program, včetně školy in-line bruslení, in-line freestyle show, či workshopů nordic walking. Zlatým hřebem programu byla taneční přehdlíka Rio olympijské kolekce 2016 od Alpine Pro. Tanečnice ze skupiny LDance předvedli dámské a dětské olympijské modely v rytmu brazilské samby spolu s tanečníkem Janem Tyllichem. Pánská taneční skupina WEGETS crew otestovala funkčnost a pružnost materiálů olympijské kolekce při breakdance.

tanecna_skupina

breakdance_skupina

Během dne se návštěvníci mohli zúčastnit také Avion víceboje pro rodinné týmy, kde hlavní výhrou byl poukaz do prodejny Alpine Pro na Rio olympijskou kolekci a hodina hry discgolf s Romanem Šebrlem.

Více se o nové sportovní zóně Avion sport park dozvíte na www.ostrava.avion.cz.

Roman Šebrle s tanečnicemi a tanečníky po představení Rio olympijské kolekce

Vítězové rodinného víceboje

Zpět na výpis článků