Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Práce v AP

Vážení návštěvníci,

v této sekci Vám společnost ALPINE PRO bude pravidelně nabízet volná pracovní místa, která aktuálně potřebujeme obsadit vhodnými uchazeči. Pokud není uveden žádný požadavek na pracovní pozici znamená to, že v současné době žádnou volnou pracovní pozici bohužel nenabízíme.

Váš tým ALPINE PRO

POKLADNÍ  : OC OLYMPIA PLZEŇ

POPIS POZICE :

  • je aktivním členem stabilního a silného týmu
  • věnuje se prodejní komunikaci se zákazníky
  • pracuje se značkovými produkty i doplňkovými artikly

POŽADUJEME :

  • částečnou znalost práce na pokladně a na PC
  • aktivní přístup k plnění úkolů  a pozitivní motivaci
  • zodpovědnost , spolehlivost a velmi dobré komunikační schopnosti
  • výhodou je praxe ve stejném nebo podobném sortimentu

NABÍZÍME :

  • práci ve stabilním týmu v prosperující společnosti
  • produktové , provozní i technické zaškolení v rámci zkušební doby
  • motivační ohodnocení
  • nástup- ihned

Životopisy zasílejte na adresu:  lenka.struhacova@alpinepro.cz

PRO PRODEJNU ALPINE PRO V OC NISA LIBEREC PŘIJMEME

VEDOUCÍ SMĚNY / ZÁSTUPCE VEDOUCÍ (OC NISA LIBEREC)

  • aktivní člen stabilního týmu
  • vede , motivuje a organizuje svou směnu
  • má zodpovědnost za výsledky
  • aktivně se účastní prodeje i práce na pokladně
  • administrativa , práce s produkty

  • zkušenost s vedením obchodního týmu podmínkou
  • praxe ve stejném nebo podobném sortimentu výhodou
  • znalost práce na pokladně a na PC
  • aktivní přístup k plnění úkolů  a k pozitivní motivaci

NABÍZÍME :

  • zaškolení produktové , provozní i technické v rámci zkušební doby
  • motivační ohodnocení týmu i jednotlivců
  • ihned

Životopisy zasílejte na adresu lenka.struhacova@alpinepro.cz