Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Pošleme Vás na hory do Rakouska!

Známe výherce soutěže!

Děkujeme za Vaší účast v soutěži a gratulujeme výhercům:

Česká republika

  • Vít Koutný
  • Enrico Fiala

Slovenská republika

  • Eva Kostorová

SOUTĚŽNÍ ÚKOL

K soutěžnímu příspěvku na bit.ly/AP-Kaprun2015CZ-FB vložte do komentáře svou cestovatelskou fotografii s originálním příběhem o vašem turistickém dobrodružství. Na základě fotografie a příběhu bude naše porota vybírat výherce.

PRAVIDLA

Nakupte v našich kamenných obchodech, nebo v internetovém e-shopu v termínu od 1. listopadu do 15. prosince minimálně za 1500 korun a jste ve hře. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Vyplňte všechna pole ve formuláři a splňte SOUTĚŽNÍ ÚKOL - vložení příběhu s fotografií.
 
Ze soutěže budou vyřazeny osoby, jejichž jméno a kontaktní údaje se ve formuláři objeví opakovaně či budou nepravdivé. Případná duplicita údajů či jejich nepravost povede k vyřazení soutěžícího. Do soutěže o zimní pobyty do Zell am See-Kaprun budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž příběh s fotografií (SOUTĚŽNÍ ÚKOL) vyhodnotí naše porota jako nejlepší.
 
Soutěž probíhá v období 1. 11. 2015 (od 00:00) - 15. 12. 2015 (do 23:59) současně v České republice a na Slovensku. Ze soutěže vzejdou 3 výherci - dva z ČR a jeden ze SR. Soutěžící uděluje společnosti Alpine Pro, a.s. souhlas se zpracování jím poskytnutých osobních údajů (dále jen „Údaje“) podle § 5 Zákona o ochraně osobních údajů. Soutěžící souhlasí, aby jeho Údaje byly zpracovávány rovněž zpracovateli a dalšími příjemci pověřenými společností Alpine Pro, a.s., a to za použití manuálních a/nebo automatizovaných způsobů zpracování, a to i v případě, že při tomto poskytnutí Údajů dojde k jejich přenosu mimo území České republiky.
 
Vyhlášení výsledků proběhne do týdne od ukončení soutěže. Předání proběhne při osobním setkání, případně poštou.

CENY

Výhrou v soutěži je lyžařská dovolená na 3 noci pro 2 osoby ve 4* hotelu Das Alpenhaus Kaprun v Zell am See-Kaprun s polopenzí a dvěma skipasy!
 
Hotel je zasazen do velkolepé horské krajiny a vyznačuje se moderním, alpským životním stylem. V centru Kaprunu, mezi jezerem Zeller See a ledovcem Kitzsteinhorn nabízí hotel Alpenhaus Kaprun dovolenou s alpskou pohostinnosti. 122 nově zrekonstruovaných pokojů a apartmánů se skvělým panoramatickým výhledem na Kitzsteinhorn, vybavených minibarem, satelitní TV, bezplatným bezdrátovým připojením na internet, koupelnou s vanou / sprchou a většinou také balkonem čeká právě na vás.
 
Oceňována je především místní kuchyně na vysoké úrovni, v kombinaci s mezinárodními hity. 4 nové místnosti pro semináře až pro 250 osob a četné možnosti sportovního vyžití od sjezdového alpského lyžování a běhu na lyžích až po pěší turistiku, jízdu na horském kole a golf uzavřou komplexní nabídku.
 
Nové centrum ALPEN.VEDA.SPA přesvědčí svým vybavením na ploše přes 1000m² a nabízí dostatečný prostor a relaxaci. Saunový svět, vnitřní a venkovní bazény, fitness, relaxační prostory. Více o hotelu zde: www.alpenhaus-kaprun.at
 
V zimě je v Zell am See-Kaprun radost měřitelná v kilometrech: 138 km sjezdovek se 100% zárukou sněhu se postará o nekonečný požitek ze sjezdu. A ledovec Kitzsteinhorn láká po celý rok svým trvalým ledem ve výšce přes 3000 m n.m. Mýtus Kitzsteinhorn: Více než ledovec. První lyžařská oblast Rakouska na ledovci. Otevírá se svět obklopený nejvyššími vrcholy Rakouska, ve kterém se hory a led předvedou ze své nejsilnější stránky. Rozsáhlé, velkolepé a pokryté metrovou vrstvou přírodního sněhu zde čekají od podzimu do počátku léta na vysokohorské lyžařské dobrodružství a na pocit svobody ve výšce přes 3000 metrů n.m.  Více informací o oblasti Zell am See-Kaprun: www.zellamsee-kaprun.com
 
 

 
 
 
Více informací o oblasti Zell am See-Kaprun, najdete na našem blogu www.slavimeimalavitezstvi.cz

 

Zpět na výpis článků