Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Poslední závod letošního kola pro žovit - Vyhrajte dovolenou v Rakousku

Užijte si podzimní přírodu Oderských vrchů v sedle kola. V sobotu 27. 9. 2014 vyvrcholí letošní seriál Kolo pro život závodem Oderská mlýnice České Spořitelny.

V relax zóně Alpine Pro si opět můžete odpočinout na pohodlném fatboyi a také máte šanci vyzkoušet si chůzi ve kvalitní obuvi GUASAVE GT s inovativní technologií Vibram. Otestovat a vyhrát můžete i náramky Garmin Vivofit fungující jako plnohodnotné fitness hodinky.

Pořiďte si cyklokolekci za poloviční cenu

 Alpine Pro navíc v Klokočůvku u Oder, odkud Kolo pro život startuje, nabídne oblečení na kolo s 50 % slevou. V našem oblečení bude vaše jízda pohodlná a bude mít šmrnc.

SOUTĚŽ o dovolenou v Rakousku

Ve spolupráci  se společností Burgenland Tourismus  jsme pro všechny návštěvníky závodu připravili soutěž.  A cena je víc než lákavá - třídenní pobyt pro 2 osoby ve 4* hotelu s polopenzí u Neziderského jezera v rakouském Burgenlandu.

Pokud toužíte po odpočinkové dovolené, máte rádi  přírodu, procházky a cykloturistiku, pak právě vám je soutěž určena. V oblasti Neziderského jezera je víc než 1 000 km dobře udržovaných cyklostezek. Kraj je také vhodný na příjemné výlety, využít lze i trajekt jezero.

 

Jak se do soutěže zapojit? Stačí navštívit relax zónu Alpine Pro v rámci nadcházejícího závodu Kolo pro život a vyplnit krátký soutěžní dotazník.

 

Neváhejte a doražte.

Těšíme se na vás!

Zpět na výpis článků