Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Podle Báry Špotákové je hrdinou olympiády Lukáš Krpálek

Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková, ve svých třiceti pěti letech, získala třetí po sobě jdoucí medaili na olympiádě, tentokrát bronzovou. Po čtyřiadvacetihodinovém cestování z Ria byla na ní vidět únava, ale přes všechno se ochotně podepisovala fanouškům, poskytovala rozhovory a zářila nadšením.

Báro, jak byste jednoduše shrnula zážitky z Ria?

Bylo toho moc, rozhovory, focení, zkrátka obrovský kolotoč. Z Ria jsem vlastně neviděla nic. Nemám ani žádné fotky, ale jak se říká, něco za něco. Kdybych neměla medaili, měla bych fotky a obráceně. Navíc jsem hodně fandila ostatním českým sportovcům. Jen ten přesun, ten byl opravdu nejextrémnější ze všech ostatních olympiád, které jsem zažila.

Jak hodnotíte svůj výkon a výkon českého týmu?

Deset medailí je dobrá bilance, navíc se spousta sportovců umístila do osmého místa, což je pořád špička, od které chybí k medaili už jen kousek štěstí.

Kdo je podle Vás hrdinou letošních her?

Lukáš Krpálek, to je český hrdina. Jeho boj od rána až do odpoledního finále přinášel jedno drama za druhým. To se nám líbilo všem. Taková dramata se cení, když to není jednoduchá cesta ke zlatu, našemu jedinému zlatu.

Co Vás čeká teď po olympiádě?

Špotáková získala medailiJe to hodně náročné. Odlétám na závody Diamantové ligy. Už nejsem nejmladší a užívám si, že v tomhle věku jsem ještě v dobré formě, pořád mě to baví a chci si závody hezky objet. V říjnu plánujeme dovolenou a už teď se moc těším, až si budu hrát se svým tříletým synem.

Barbora Špotáková Rio 2016

Zpět na výpis článků