Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Po vítězství čekal na Lukáše Krpálka párty bus

Lukáš Krpálek jako jediný český reprezentant přivezl z olympiády zlatou medaili. Jaká reakce fanoušku ho nejvíce překvapila a jak se vyrovnává s nově nabitou popularitou?

Lukáš Krpálek získal medailiMěl jste už od Vašeho vítězství na olympiádě alespoň 5 minut jen pro sebe?

Musím říct, že to bylo velmi náročný. Co jsme přistáli v ČR, tak jsem se nezastavil ani na minutu. V pátek naberu rodinu a jedeme pryč, takže o víkendu si odpočinu, ale tento týden je a ještě bude hodně náročný. Musím ale uznat, že rozhovory a všechny akce jsou velmi příjemnou povinností a dělám to rád. Teď po úspěchu můžu alespoň trochu vrátit všem fanouškům a příznivcům jejich podporu.

Co Vás čeká teď? Zase pilná příprava?

Je pravda, že jsem po získání medaile vykřikoval, že teď si dám aspoň dva měsíce klid, ale dneska už jsem přemýšlel, kdy zase vyrazím do tělocvičny. Už mi to chybí, ale do kimona jen tak nepůjdu J

Jak snášíte popularitu, kterou s sebou získání zlaté medaile nese?

Musím se přiznat, že jsem nosil na hlavě kapuci a snažil se trochu schovávat, ono je to na jednu stranu strašně příjemný, že vás lidi na ulici zastavují, chtějí se s vámi vyfotit nebo si popovídat. Manželka ale z toho není moc nadšená, když jsme třeba na procházce, což chápu. Ale je to skvělý pocit a především o zvyku a určitě to časem pomine.

Byla pro Vás nějaká reakce od fanoušků překvapivá?

Těch reakcí bylo strašně moc, na většinu jsem ještě ani nestihl odpovědět. Komunikoval jsem pouze s rodinou a s nejbližšími. Úžasný ale bylo, když jsem se po závodě vrátil do vesnice a chystal se do českého domu a tam na mě čekal party bus, ve kterém seděli čeští sportovci, a já pochopil, že jsem na to nebyl sám, ale jak úžasnou podporu jsem v nich měl. Všichni jsme si to společně užívali.

Oslava Lukáše Krpálka

Lukáš Krpálek slaví medaili

Zpět na výpis článků