Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Ochraňte děti před Mrazivousem, Fičákem, Mrholem a Sněhomorem. My víme jak!

Bílá zasněžená krajina, z nebe se snáší lehké vločky a mráz kouzlí krajkové ozdoby na okna…

Takovou romantickou představu zimního období má dnes už jen málokdo. Většina z nás přečkává zimu ve městech, kde se brodí bahnitými ulicemi a odolává všudypřítomnému větru. A přesně to je ten správný čas, nebo spíše nečas, kdy si na své přijdou živly, které dokážou zimu pěkně znepříjemnit. Takový Mrazivous Zeb, Fičák Vlezloň, Mrhol Deštivák nebo Sněhomor Škodolib nadělají více škody než užitku. Na pozoru by se před nimi měly mít hlavně děti.

My jsme ale našli způsob, jak nad čtveřicí zimních zlořádů vyzrát! Stačí kvalitní funkční oblečení Alpine Pro.

Vyberte si z naší nabídky dětských produktů. Děti se navíc při každém nákupu mohou těšit na nápadité samolepky zimních živlů.

 

Zimní bunda TINA, 3 499 Kč

Chcete, aby si vaše děti zimu užily v teple a suchu? Pořiďte jim tuto nadprůměrně funkční bundu. Kromě lyží obstojí i při ostatních zimních radovánkách. Větruodolnost, nepromokavost a vysoká hřejivost jsou samozřejmostí.

- odepínatelná kapuce, sněhový pás - bezpečnostní reflexní prvky - 4 zapínací kapsy

 

Zimní bunda CUPIDO, 2 499 Kč

Pestré barvy ovládnou tuto zimu. Oblékněte děti do kvalitní bundy, ve které na sněhu vždy zazáří. Volit můžete z několika různých designů.

- sněhový pás, krytka brady, kapuce - podlepené švy, reflexní potisk - kapsy vyplněné speciálním materiálem, který udržuje ruce v teple

 

Zimní bunda LAMIA, 1 699 Kč

Lehká zimní bunda pro děti je určena do města i přírody. Díky materiálu, který je opatřen impregnací, bude vaše dítě v suchu a v teple i při nepříznivém počasí.

- odepínatelná kapuce - hřejivý vnitřní límec, krytka brady - reflexní prvky

 

 

Další sortiment včetně kalhot a fleecových mikin pro děti najdete na www.alpinepro.cz/deti/ nebo v síti našich prodejen.

S vybavením od Alpine Pro nemá Mrazivous Zeb, Fičák Vlezloň, Mrhol Deštivák ani Sněhomor Škodolib žádnou šanci

 

 

Zpět na výpis článků