Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Ocenění Czech Superbrands Award 2015 pro Alpine Pro

Společnost Alpine Pro získala prestižní ocenění Czech Superbrands Award 2015 v kategorii Sportovní - outdoorové oblečení.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

V minulém roce cenu Czech Superbrands  ve svých kategoriích získaly např. společnosti T-mobile, Manner, Allianz, Kaufland, Petrof či Zepter.

Jak se vyhodnocují značky podle Superbrands

  1. Český patentový úřad uvolní databázi přibližně jednoho miliónu registrovaných obchodních značek.

  2. Tato databáze projde filtrací, která vyčlení 50 tisíc nejrespektovanějších jmen.

  3. Z nich americká společnost Dun & Bradstreet, specializující se na získávání obchodních informací, vytvoří užší výběr dvou tisíc značek.

  4. Společnost GfK Czech, specializující se na průzkum trhu, provede na základě tohoto výběru národní šetření, které bude mezi spotřebiteli zjišťovat jejich povědomí o značkách působících na českém trhu.

  5. Společnost GfK následně předloží Radě Superbrands seznam 1000-1500 nejznámějších značek, ze kterých členové rady vyberou finalisty programu.

Zpět na výpis článků