Novinky z ALPINE PRO

Zimní výšlap na Jizeru

Zimní výšlap na Jizeru

16.02.2021

Jizera, druhý nejvyšší vrchol Jizerských hor, nabízí během zimního období nádherné výhledy na Ještěd, Krkonoše i Český ráj. Jakou cestu ale na Jizeru v zimním období zvolit, abyste neničili běžkařské trasy?

Vydejte se kolem Ohře na Svatošské skály

Vydejte se kolem Ohře na Svatošské skály

26.10.2020

Udělejte si celodenní výlet na západě Čech a vydejte se prozkoumat skalní útvary podél řeky Ohře. Svatošské skály objevíte jen kousek od Karlových Varů, když se vydáte proti proudu řeky směrem na hrad Loket. Trasa je rovinatá a má kolem 16 kilometrů, zvládnou ji hravě i děti. Dobře sjízdná je i pro cyklisty.

ALPINE PRO vyvinulo první ryze českou bundu

ALPINE PRO vyvinulo první ryze českou bundu

01.09.2020

Více než dva roky trval vývoj zcela nové inovativní, a především ryze české bundy, kterou outdoorový výrobce ALPINE PRO právě přináší na trh. Od prvních návrhů, přes použité technologie až po samotnou výrobu, vše se odehrávalo v České republice. Super high technologická bunda ve variantě pro ženy NANA a pro muže NAN s nanovlákennou membránou Nanomembrane, zaručuje díky nové revoluční technologii až 4x vyšší prodyšnost oproti běžným funkčním membránám.

Kanoista Josef Dostál vylosoval výherce olympijské kolekce 2020

Kanoista Josef Dostál vylosoval výherce olympijské kolekce 2020

30.07.2020

V den původního termínu zahájení olympijských her v Tokiu vylosoval český kanoista Josef Dostál pět výherců soutěže o olympijskou kolekci 2020. Soutěžící se během července měli vyfotit v olympijské kolekci a podpořit tak české sportovce v jejich přípravě na odložené olympijské hry v Tokiu. Fanoušci zasílali fotografie z různých koutů České republiky při svých sportovních aktivitách a zavzpomínali i na legendy českého sportu.