Novinky z ALPINE PRO

ALPINE PRO vyvinulo první ryze českou bundu

ALPINE PRO vyvinulo první ryze českou bundu

12.03.2020

Více než dva roky trval vývoj zcela nové inovativní, a především ryze české bundy, kterou outdoorový výrobce ALPINE PRO právě přináší na trh. Od prvních návrhů, přes použité technologie až po samotnou výrobu, vše se odehrávalo v České republice. Super high technologická bunda ve variantě pro ženy NANA a pro muže NAN s nanovlákennou membránou Nanomembrane, zaručuje díky nové revoluční technologii až 4x vyšší prodyšnost oproti běžným funkčním membránám.

ALPINE PRO uzavírá partnerství s Českým svazem ochránců přírody

ALPINE PRO uzavírá partnerství s Českým svazem ochránců přírody

02.03.2020

Přední česká outdoorová společnost ALPINE PRO uzavřela nové partnerství, tentokrát environmentálního charakteru. ALPINE PRO dlouhodobě řeší minimalizaci dopadů výroby zboží na životní prostředí – snaží se tak chránit lidské zdraví i ekosystémy pro další generace. Proto se teď aktivně zapojí i do akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko 2020!“, pro kterou poskytne 1 800 triček určených dobrovolníkům. Do jarní kolekce také ALPINE PRO nově zařadí trika s eko tématikou, z jejichž prodejů věnuje část výtěžku Českému svazu ochránců přírody, který tuto osvětovou akci společně se spolkem Ukliďme Česko organizuje.

VYHRAJTE S NÁMI LYŽAŘSKÝ POBYT  PRO DVA V RAKOUSKU!

VYHRAJTE S NÁMI LYŽAŘSKÝ POBYT PRO DVA V RAKOUSKU!

12.12.2019

Soutěžte s námi o dva skvělé lyžařské pobyty v rakouských Alpách! Vyhrajte pobyt pro 2 osoby na 4 dny v hotelu RITZENHOF****S včetně rozšířené polopenze a dvou skipasů v lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Zapoj se do olympijské výzvy a soutěž o olympijskou kolekci 2020!

Zapoj se do olympijské výzvy a soutěž o olympijskou kolekci 2020!

01.12.2019

Chcete vyhrát oblečení z olympijské kolekce 2020? Zapojte se do olympijské výzvy, která se inspiruje gymnastickými prvky. Natočte video, které bude mít 10 sekund, a vyzkoušejte, kolikrát se Vám za tuto dobu podaří otočit obručí kolem pasu. ‍
21 nejúspěšnějších z Vás odměníme produkty z nové olympijské kolekce 2020.

Čeští sportovci vzdají hold Japonsku nápisem na hrudi

Čeští sportovci vzdají hold Japonsku nápisem na hrudi

20.11.2019

S nápisem Czech Republic a jeho japonským ekvivalentem na prsou budou reprezentovat čeští olympionici na letních hrách v Tokiu v roce 2020. Spojovacím grafickým prvkem olympijské kolekce a nástupové bude gymnastická figura, která vznikla nejen na počest legendárních československých olympijských medailistů včetně Věry Čáslavské, ale také jako vzpomínka na gymnastické hrdiny v sokolském odboji za války.