Novinky z ALPINE PRO

VYHRAJTE S NÁMI LYŽAŘSKÝ POBYT  PRO DVA V RAKOUSKU!

VYHRAJTE S NÁMI LYŽAŘSKÝ POBYT PRO DVA V RAKOUSKU!

12.12.2019

Soutěžte s námi o dva skvělé lyžařské pobyty v rakouských Alpách! Vyhrajte pobyt pro 2 osoby na 4 dny v hotelu RITZENHOF****S včetně rozšířené polopenze a dvou skipasů v lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Zapoj se do olympijské výzvy a soutěž o olympijskou kolekci 2020!

Zapoj se do olympijské výzvy a soutěž o olympijskou kolekci 2020!

01.12.2019

Chcete vyhrát oblečení z olympijské kolekce 2020? Zapojte se do olympijské výzvy, která se inspiruje gymnastickými prvky. Natočte video, které bude mít 10 sekund, a vyzkoušejte, kolikrát se Vám za tuto dobu podaří otočit obručí kolem pasu. ‍
21 nejúspěšnějších z Vás odměníme produkty z nové olympijské kolekce 2020.

Čeští sportovci vzdají hold Japonsku nápisem na hrudi

Čeští sportovci vzdají hold Japonsku nápisem na hrudi

20.11.2019

S nápisem Czech Republic a jeho japonským ekvivalentem na prsou budou reprezentovat čeští olympionici na letních hrách v Tokiu v roce 2020. Spojovacím grafickým prvkem olympijské kolekce a nástupové bude gymnastická figura, která vznikla nejen na počest legendárních československých olympijských medailistů včetně Věry Čáslavské, ale také jako vzpomínka na gymnastické hrdiny v sokolském odboji za války.

DNY MARIANNE v ALPINE PRO se slevou 25% na vše nezlevněné!

DNY MARIANNE v ALPINE PRO se slevou 25% na vše nezlevněné!

09.09.2019

Opět po roce jsme pro Vás ve spolupráci s nakladatelstvím Burda připravili slevovou akci "DNY MARIANNE". Doba oblíbených a výhodných nákupů začíná v pátek 13. září a potrvá až do neděle 15. září 2019. Už jste si uložili do peněženky či mobilní aplikace náš slevový kupón ALPINE PRO?

Zpátky do školních lavic a stylově s ALPINE PRO

Zpátky do školních lavic a stylově s ALPINE PRO

19.08.2019

Prázdniny jsou takřka ve své polovině a je na čase začít se poohlížet po nové školní výbavě. Nová aktovka, penál, psací a výtvarné pomůcky jsou základ. Děti si ale také zaslouží perfektně padnoucí a funkční oblečení. Prošívaná bunda, batoh na školní výlet, kvalitní outdoorová obuv, skvěle padnoucí trika a mikiny, softshellové kalhoty či zavinovací sukně pro malé parádnice, to vše by zkrátka vaši školáci měli mít.Kajakář Jiří Prskavec ovládl nominační závody na kanále v pražské Troji a těší se do Brna na T-Mobile Olympijský běh

Kajakář Jiří Prskavec ovládl nominační závody na kanále v pražské Troji a těší se do Brna na T-Mobile Olympijský běh

20.05.2019

Kajakář Jiří Prskavec měl v roce 2018 skvělou sezonu. Slavil stříbro na mistrovství světa v Rio de Janeiru a bronz na mistrovství Evropy v pražské Troji. Medaile sbíral i na Světovém poháru ve vodním slalomu, který v sezoně 2018 i celkově ovládl. Díky tomu měl nominaci do reprezentačního týmu kajakářů pro sezonu 2019 jistou a mohl tak odjet domácí nominační závody ve větším klidu.  

Zaběhněte si v červnu  T-mobile Olympijský běh s biatlonistkou Markétou Davidovou a kajakářem Jiřím Prskavcem

Zaběhněte si v červnu T-mobile Olympijský běh s biatlonistkou Markétou Davidovou a kajakářem Jiřím Prskavcem

02.05.2019

Biatlonistka Markéta Davidová a kajakář Jiří Prskavec se rozhodli podpořit olympijskou myšlenku a zhostili se rolí ambasadorů letošního T-Mobile Olympijského běhu. Oba dva mladí a úspěšní sportovci se postaví 19. června na start zlatých závodů v Praze a Brně, kde společně s dalšími běžci a týmem ALPINE PRO, oslaví mezinárodní Olympijský den.