Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Nová kolekce FREE SKI


Zimní kolekce Alpine Pro je letos obohacena o Free Ski kolekci, na jejímž vývoji se podílela česká akrobatická lyžařka a olympionička Nikola Sudová. Oblečte se do netradičních střihů a výrazných barev i vy!

Free Ski řada je určena především pro zákazníky, kteří se nebojí „být vidět“ a mají rádi volnost pohybu a dávají tak přednost volnějším střihům oblečení stejně jako právě Nikola Sudová.

„Na svoje profesionální sportovní aktivity potřebují oblečení, které je kvalitní, funkční a zároveň pohodlné. Jsem ráda, že můžu svoje zkušenosti s oblečením předávat díky Alpine Pro dál. V téhle spolupráci jsem sehrála roli konzultanta především ve volbě vhodných střihů, ale i designu. Přesně tyto barvy mám ráda a myslím si, že v nich bude každý fanda zimních sportů naprosto šik,“ vysvětlila lyžařská hvězda. 

Dámská kolekce zahrnuje bundu Pasqua a pohodlné kalhoty Porzia vhodné jak na lyžování, tak na snowboard. Pánská kolekce se skládá z bundy Volturno s asymetrickými prvky a kalhot Varo. U obou řad byly použity kvalitní materiály, které jsou nepromokavé a zároveň paropropustné a větruodolné. Membrána PTX zajistí, že se budete při jakýchkoli povětrnostních podmínkách cítit komfortně.

Zpět na výpis článků