Nová kolekce ALPINE PRO jaro–léto 2019 již v plném prodeji!

Značka ALPINE PRO je úzce spjata s přírodou a oblečení, které vyrábíme, vás musí při každém pohybu ochránit před nepříznivými vlivy – živly, kterými je nová kolekce ALPINE PRO inspirovaná. Jednotlivé přírodní elementy poukazují na funkční prvky kolekce a symbolizují určení jednotlivých produktů. V grafické podobě se prolínají ve formě trojúhelníků – symbolu, který provází celou kolekci. Obzvláště u dětského oblečení je důležité to, aby bylo výrazné a funkční. Děti musí být dobře vidět vždy a všude a kvalitní oblečení a obuv jim zároveň musí poskytnout požadovaný komfort i při nepříznivém počasí. 

Na obrázku vlevo je vidět šusťáková bunda opatřena impregnací VIBO, uprostřed šedá mikina CASSO 3 a oranžová mikina LALLO 3. Vpravo pak oblíbená softshellová bunda NOOTKO 6, která je vybavena funkční membránou.   

Kolekce jaro-léto 2019 respektuje směřování vývoje sportovního oblečení z ekologického i estetického hlediska. Mnohdy vychází z recyklovaných materiálů a materiálů s PFC free úpravami, šetrnými k životnímu prostředí. Jejím základem jsou odlehčené materiály, funkční detaily a nové doplňky. 

Zástupci této skupiny výrobků jsou například dámský softshellový kabát CAMISA 2 a pánská softshellová bunda CIT, které jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a softshellová bunda NOOTK 4 má materiálovou úpravu s PFC free, která neobsahuje fluorocarbony a je tak šetrná k životnímu prostředí.  

Tradiční barvy kolekce jsou doplněné o sezonní barvy: světle modrou, zelenou, světle žlutou, hnědou, růžovou a odstíny fialové.  

Dětské bavlněné triko v růžové barvě MATTERO, v kombinaci s modrými softshellovými kalhotami PANTALEO 4 a botami ARNEO, tvoří skvěle sladěný dětský komplet. Kalhoty PANTALEO mají navíc v oblasti kolen odepínatelné nohavice, a tak je děti mohou používat i jako kraťasy. Kalhoty nabízíme v černém a modrém provedení. Holčička uprostřed má na sobě tričko s krátkými rukávy a jarním vzorem AXISO 3, dětské softshellové kalhoty PLATAN 3 a obuv BALCEO (v nabídce již od velikosti 24). Mikina s růžovým zipem LALLO 3 (zcela vpravo) je vyrobena z pružného a rychleschnoucího materiálu COOL-DRY a hřejivého materiálu PROSTRETCH.                 

Osvědčené produkty OUTDOOROVÉ kolekce – bundy NOOTK, kalhoty CARB, MURIA a PLATAN jsou navrženy z nových materiálů – lehký softshell a efektní melírovaný ripstop. Kolekce PERFORMANCE je nově doplněna o sérii cyklistického oblečení (šortky, trika).