Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Nová běžecká obuv ZIPPOR se při testování na Olympijském běhu osvědčila

Téměř 75 000 běžců se 20. června zapojilo do T-Mobile Olympijského běhu, aby pohybem oslavilo Olympijský den po celé České republice. Tým ALPINE PRO vyrazil na závod do pražské Stromovky, kde se sportovci i veřejností otestoval novou běžeckou obuv ZIPPOR.

Mezi prvními ji vyzkoušel kanoista Martin Fuksa. „V rámci tréninkové přípravy pravidelně běhám a nejvíce v přípravném období. Boty na běh pro mne musí být pohodlné, nesmí to být tvrdá podrážka, musí být dobře odpružené, a především se v nich musím cítit dobře. Při prvním testování tyto boty má očekávání naplnily,“ uvedl Martin.

Desítky běžců prověřily kvalitu běžecké obuvi ZIPPOR

Během závodu mohla novou běžeckou obuv ZIPPOR vyzkoušet i široká veřejnost. K zapůjčení bylo ve Stromovce 60 modelů ve třech barevných provedeních. Do testování se zapojily desítky běžců včetně dětí. Model ZIPPOR obuli na závod i profesionální vodiči, kteří běžce motivovali k dosažení vysněných časů. „U běžeckých bot ALPINE PRO mě trochu neseděl trailový vzorek, přesto jsem byl spokojen, působily na mě kvalitně. Doporučil bych je především na běhání v terénu, parku, po lesních cestách a třeba na louce. Myslím si, že je dobré vyzkoušet si něco nového, co může běžecký život obohatit, uvedl Jiří Mašek,“ vedoucí skupiny vodičů při Olympijském běhu v pražské Stromovce.

Jak si vedl v závodě tým ALPINE PRO?

Předchozí vzájemné hecování kolegů při setkávání v kuchyňkách i na chodbách nás v horkém letním podvečeru vybičovalo ke skvělým výkonům. Na vítězné časy elitních běžců jsme sice nestačili, ale do cíle jsme doběhli všichni bez zranění a spokojení. Na desetikilometrové trati v pražské Stromovce zvítězili mezi elitními běžci Jiří Franz a Daniela Havránková, z týmu ALPINE PRO byla v cíli nejrychleji Pavlína Klimešová v čase 48:50. S poloviční vzdáleností si nejlépe poradili Jan Pernica a běžecká star Eva Vrabcová Nývltová.

Ze startovného každého účastníka T-Mobile Olympijského běhu získala Česká olympijská nadace celkem přes 210 tisíc korun na podporu dětí ze znevýhodněných rodin nebo dětských domovů.

My v ALPINE PRO jsme si Olympijský den skvěle užili a věříme, že nás příště do závodu vyběhne zase o něco více.