Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Navštivte Alpine Pro stan na Letné

Se stejným nadšením jako naše olympioniky oblečeme v Alpine Pro stanu na Letné i vás!

            

                

S hrdostí oblékáme české olympioniky! Naše česká značka Alpine Pro již potřetí měla tu čest navrhnout a vyrobit kolekci oblečení pro české olympioniky. Naší prioritou je poskytnout široký výběr značkových produktů, jejichž cena odpovídá kvalitě použitých materiálů a nadčasovému designu, sportovcům vrcholovým i rekreačním.

 

Se stejným nadšením jako české sportovce oblečeme i vás, a to přímo na Letné. Ve stanu Alpine Pro, který najdete nedaleko hokejových hřišť na hlavní třídě procházející celým areálem, pro vás máme k zakoupení připravenu olympijskou kolekci Soči 2014 - pánské, dámské i dětské bundy, kalhoty, vesty a mikiny, originální beranice i další doplňky.

 

Nepřišli jste na Letnou sportovat, ale všudypřítomné sportovní veselí ve vás probudilo touhu nasadit brusle či lyže nebo jste si jen doma zapomněli rukavice a zoufáte si, že budete muset zůstat pasivním divákem? U nás pořídíte i kompletní vybavení zimních doplňků. Zakoupit si můžete také vlastní hokejový dres s vaším jménem a číslem nebo další doplňky hokejových fanoušků (šály, čepice, rukavice). Fanoušci biatlonistů jistě ocení speciální olympijský kalendář s akčními fotkami našich biatlonistů.

Věříme, že i letos přepíšeme sportovní dějiny jako ve Vancouveru, kde Česko poprvé v historii vybojovalo na zimní olympiádě více než jednu zlatou medaili, a v Londýně, který byl se ziskem deseti cenných kovů druhými nejúspěšnějšími hrami vůbec. I tehdy stanuli čeští sportovci na stupních vítězů v olympijských kolekcích značky Alpine Pro. Nástupové sety všech tří olympijských kolekcí (Vancouver, Londýn i Soči) budou vystaveny v našem stanu na Letné.

 

Otevírací doba našeho stanu je po dobu celé olympiády od 14 do 21 hodin. V případě dopoledních sportovních přenosů bude možné náš stan navštívit i v dopoledních hodinách.

Více informací o ostatních aktivitách v olympijském parku naleznete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zpět na výpis článků