Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Nakupte v Alpine Pro a vyhrajte lyžovačku v Rakousku

Návštěvnost webu www.alpinepro.cz v období od 6.11.2014 00:00 do 6.12.2014 23:59 byla 202 694.

Všechny podmínky soutěže splnili a svými tipy byli nejblíže výherci níže.

Výherci za ČR:  - Simona Fejfarová

                             - Rastislav Kakara

                             - Josef Doležal

Výherce za SR: - Zuzana Kmecová

Gratulujeme. Výhercům bude voucher na zájezd zaslán emailem.

 

 

 

Soutěžte s námi o 4 zájezdy do Söldenu. V proslulém rakouském středisku najdete kromě kvalitních terénů pro lyžování a snowboarding i zábavu na nejvyšší úrovni a relax, který jinde nezažijete. Zapojte se do soutěže a užijte si jedno z nejlepších evropských horských středisek s jeho nekonečnými možnostmi. Záruka sněhu od října do května, lyžování až v 3 340 m. n. m., 144 km sjezdovek… a čekají vás mnohé další výhody.

Více informací o Söldenu , kde mimo jiné odstartoval letošní světový pohár v alpském lyžování, najdete na našem blogu www.slavimeimalavitezstvi.cz

Už se nemůžete dočkat, až budete brázdit zasněžené svahy?

 

Neváhejte a soutěžte s Alpine Pro, je to snadné:

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 6. 11. do 6. 12. 2014 v hodnotě min. 2 000 Kč. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o 4 zájezdy* do Söldenu budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.

Přejeme Vám hodně štěstí!

*Zájezd obsahuje vždy ubytování pro 2 osoby na 3 noci ve tříhvězdičkovém hotelu s polopenzí + skipasy. Přičemž ve hře jsou 3 zájezdy pro občany České republiky a 1 pro občany Slovenska.

Více o regionu zde: www.soelden.com

 

©Ötztal Tourismus

 


 

 

 

 

Zpět na výpis článků