Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Materiály

Jak se pozná nepromokavý materiál?

Dle norem EU je materiál považován za nepromokavý, pokud odolá tlaku 1300mm vodního sloupce. Čím vyšší číslo je uvedeno u vodního sloupce, o to voděodolnější materiál se jedná.

Vyberte si dle abecedy, co hledáte

Acryl

Materiál použitý na skla.

Air channel system

Tento zádový systém byl speciálně vyvinut pro společnost ALPINE PRO. Poskytuje dokonalý komfort a pohodlí při větší zátěži. Odvětrávání na zádech zajišťuje speciální konstrukce kanálků a strukturovaný povrch, který rychle odvádí pot od pokožky.

Air flow system

Systém odvodových kanálků této stélky umožňuje odvádění potu a vlhkosti z obuvi.

ANTI BACTERIAL

Materiál má antibakteriální úpravu, která omezuje množení bakterií a nepříjemných pachů z lidského potu.

Anti Mosquito

Speciální materiál, který chrání před bodnutím hmyzu.

Anti-fog system

Speciální potah čočky, který omezuje mlžení lyžařských brýlí.

AQUACORE

Moderní dvouvrstvý materiál AQUACORE má z rubní strany nanesený zátěr, který zajišťuje nepromokavost a paropropustnost. Díky těmto vlastnostem poskytuje materiál dostatečnou ochranu pro milovníky sportů na sněhu, ale i pro vyznavače outdoorových aktivit běžné náročnosti. Zároveň chrání uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla. Materiál je nenáročný na údržbu.

AQUAGUARD VISLON

Moderní vodoodpudivý zip s novým designem zoubků využívaný zejména u vysoce funkčních oděvů.

AS system

Systém pro upevnění přilby na temeni hlavy – v zadní části přilby je umístěný otočný nebo posuvný zámkový systém, který slouží k přesnému usazení přilby.