Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Koloběžka Cup 2017

Koloběžka Cup je sportovně – charitativní projekt určený pro všechny, kteří mají chuť se projet na koloběžce, zazávodit si o atraktivní ceny, užít si zajímavý doprovodný program a zároveň podpořit Nadaci Jedličkova ústavu. Startuje se 17. června 2017 v Praze u koupaliště Džbán v kouzelném prostředí Divoké Šárky.  Svou podporu dětem s handicapem věnujete ať svou účastí v samotném závodě nebo tak, že si přijdete do areálu užít samotný doprovodný program. A navíc pro prvních 100 registrovaných závodníků je přichystáno funkční tričko ALPINE PRO. 


Závodit v Divoké Šárce může každý. Od brzkého rána postupně startují jednotlivé kategorie od dětí až po dospělé. Podrobný program akce naleznete na webu http://kolobezkacup.cz/.  Kromě sportování se můžete těšit i na spoustu další zábavy. Co ještě přináší KOLOBĚŽKA CUP?  Není to jenom o potu a vynaloženém úsilí zvítězit. Během závodů si můžete užít i spoustu zábavy! Pro milovníky historie bude připraveno muzeum koloběžek, hudební fandové se mohou těšit na vystoupení kapely Těžkej Pokondr, děti se vydovádí ve skákacím hradu a dospělí budou obdivovat barmanskou show profesionálů Anonymous Baru. Máte se skutečně na co těšit!

Abychom vás před závodem Koloběžka CUPu trochu namotivovali, vybrali jsme několik výhod, které jízda na koloběžce přináší.

Proč je výhodné jezdit na koloběžce?

Skvěle formuje postavu – zpevňuje záda, tvaruje zadek, břicho, stehna i lýtka.

Šetří vaše klouby – na koloběžce nedochází k velkým otřesům, váha je rovnoměrně rozložená mezi stojnou nohu a tělo opřené o řidítka.

Ulevuje od bolesti zad – fyzioterapeuti jízdu na koloběžce doporučují jako doplňek k rehabilitaci či jako prevenci proti bolestem krční a bederní páteře.

Na koloběžce spálíte až o 30 % energie více než na kole a navíc nebudete mít otlačený zadek J.

 

Během 1 hod jízdy na koloběžce můžete spálit až 500 kcal (až 2 100 kJ).

 

Při ujetí 1 km provedete kolem 200 podřepů.

 

POZOR – nezapomeňte při závodě nebo tréninku rovnoměrně střídat levou a pravou odrazovou nohu J.

Přejeme příjemné koloběžkování a těšíme se na vás 17. června v Divoké Šárce u koupaliště Džbán. 

Zpět na výpis článků