Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Skifařce Mirce Topinkové Knapkové fanděte v červeném olympijském klobouku

C:\Users\jana.koziskova\Documents\OH-Rio\PR\zasilka-JZ8F8W9FER2EAH9K\2016_07_13_AlpinePro_TMA_9465.jpg

Miroslava Topinková Knapková je česká veslařka – skifařka, olympijská vítězka ve skifu z LOH 2012 v Londýně. V dětství se věnovala běhu na lyžích. S veslováním začala v devatenácti letech. Pochází z veslařské rodiny, oba její rodiče reprezentovali Československo ve veslování. Její otec, Miroslav Knapek, startoval na LOH 1976 i na moskevské olympiádě v roce 1980.

Mirko, právě fasujete olympijskou kolekci od Alpine Pro, ve které za necelý měsíc odjedete do Ria. Jak se Vám kolekce líbí? Který kousek oblečení Vás nejvíce oslovil?

Celá kolekce je hodně barevná, na to já úplně nejsem. Mým favoritem je bílá mikina s nápisem CZECH REPUBLIC.

Kolekce je inspirovaná Emilem Zátopkem. Co pro vás tento muž a skvělý atlet symbolizuje?

Legendu českého sportu, to co dokázal on, nedokázal žádnej jinej sportovec a dobře, že takového hrdinu máme na dresech a oblečení. Připomíná nám tak své výkony a dále nás inspiruje, abychom podobné výkony měli i my.

Na co se v Riu nejvíc těšíte?

Nejvíc se těším na závodění, proto trénuju a makám každý den, pak se těším na olympijskou vesnici a jsem zvědavá, jaké to tam bude, na atmosféru, jakou Brazilci jsou schopni udělat.

Co Vás před závodem nejvíc povzbudí?

Když cítím, že mám formu.

Kdybyste si měla vybrat jeden prvek z kolekce, ve kterém by Vám měli fanoušci fandit, jaký by to byl?

Určitě červený klobouk, abych je dobře poznala.

Více fotografií z fasování olympijské kolekce si můžete prohlédnout na našem Facebooku ve fotogalerii Fasování olympijské kolekce pro Rio.

Zpět na výpis článků