Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Fasování olympijské kolekce zahájil ve FAN ZONE Martin Doktor a moderní pětibojař Jan Kuf

A je odstartováno! Letní olympijské hry v brazilském Riu se blíží mílovými kroky a čeští sportovci již fasují olympijskou kolekci, ve které budou naši zemi reprezentovat. Od 13. července do 13. srpna si ve FAN ZÓNĚ v pražském obchodním centru Quadrio budou všichni reprezentanti vyzvedávat oblečení na cestu do Brazílie. Při této příležitosti budou probíhat autogramiády a další doplňkové akce.

Kolekce čítá 20 kusů pánského a 20 kusů dámského oblečení. Opět je kladen důraz na Českou republiku, takže kolekce je barevně nabita bílou, červenou a modrou barvou. V zemi pořadatele letošních olympijských her se naši návrháři inspirovali karnevalem a do kolekce vnesli spoustu zářivých barev. Ústřední motivem je kresba atletické legendy a čtyřnásobného olympijského vítěze ve vytrvalostním běhu Emila Zátopka.

Jako první si nafasovat oblečení přišli šéf české výpravy Martin Doktor a moderní pětibojař Jan Kuf. „Doufám, že nevypadám jako nedočkavec, moc jsem se těšil. Už je to reálný, mám na sobě olympijskou kolekci, je to super,“ nadšeně komentoval Jan Kuf, jenž se před pár dny stal dvojnásobným mistrem Evropy. „Mně se vždycky líbí nejvíc aktuální kolekce. Jelikož už vím, že se olympiáda opravdu blíží a těším se na atmosféru a skvělé výkony našich reprezentantů. Ještě je ale spousta věcí na dořešení. Poslední výprava odlétá do Ria 13. srpna, do té doby bude tady ve FUN ZÓNĚ probíhat fasování,“ uvedl Martin Doktor.

Proto neleňte a přijděte si třeba i podat ruku s našimi reprezentanty a na vlastní oči obhlédnout olympijskou kolekci!

Fotografie z fasování olympijské kolekce si můžete prohlédnout ve fotogalerii Fasování olympijské kolekce pro Rio na našem Facebooku.

Zpět na výpis článků