Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Fandi jako lev v Rio olympijské kolekci a vyhraj telefon Samsung Galaxy S7 Edge

Chceš podpořit český tým ještě před odletem na Letní olympijské hry v Rio de Janeiru? Chceš, aby čeští sportovci slyšeli a viděli tvůj osobní vzkaz? Zapoj se do naší soutěže Fandi jako lev! a vyhraj jeden z telefonů Samsung Galaxy S7 Edge. Úkol a cíl je jednoduchý. Pořádně fandit našim sportovcům v nové Rio olympijské kolekci v oficiální FAN ZONE v Quadriu a sdílet fanouškovskou fotografii či video na Instagramu spolu s hastagy #fandijakolev a #rioolympijskakolekce. Soutěžit budeme od června až do srpna. V každém měsíci vybere porota sportovců a Alpine Pro jednoho výherce, kterému ve FAN ZONE předáme jeden telefon Samsung Galaxy S7 Edge. Porota bude hodnotit originální formu zpracování fanouškovského vzkazu i zapojení sloganu Fandi jako lev!

soutezicisoutezicisoutezici

Jak se do soutěže zapojit?

  1. Vyfoť se, nebo natoč video, jak fandíš českému týmu v Rio olympijské kolekci ve FAN ZONE v Quadriu, v místě označeném hastagem #FANDIJAKOLEV.
  2. Nahraj svou fotografii či video na svůj účet na Instagramu spolu s hastagy #fandijakolev a #rioolympijskakolekce .
  3. Staň se followerem oficiální instagramové stránky Alpine Pro @alpineprocz www.instagram.com/alpineprocz.
  4. Pokud splníš všechny body výše, zařadíme tvou fotografii/video do hodnocení odborné poroty.

Termíny soutěže

Soutěž bude probíhat na sociální síti www.instagram.com v těchto termínech:

  1. soutěžní fáze: od 15. 6. 2016 od 00:00 do 30. 6. 2016 do 23:59 hodin.

Jména výherců za jednotlivé měsíce oznámíme na webu www.alpinepro.cz.

Podrobná pravidla soutěže jsou k nahlédnutí zde.

Jak se tvá fotografie či video dostane ke sportovcům?Před olympiádou vytvoříme ze soutěžních fotografií a videí sestřih, který předáme sportovcům ještě před odletem do Ria a zveřejníme jej i na našich sociálních sítích i u Českého olympijského výboru.

Pár tipů jak natočit/nafotit úspěšný fanouškovský vzkazZapoj do fotografie či videa fandící předměty z Rio olympijské kolekce či jiné rekvizity. Buď vtipný a originální. Přizvi k fandění své kamarády, rodinu. Experimentuj s nastavením foťáku. Vyzkoušej různé odstíny/tónování. Pohraj si s filtry v mobilu, foťáku, či aplikaci Instagram. Zabarvi fotky do národních barev či těch brazilských. Foť a natáčej v místě, kde je dostatek světla. Klidně toč jeden delší záběr. Nejde o perfektní střih ale o nápad. Natáčej v sekundách ne v minutách. Kratší videa jsou úspěšnější. Mysli na to, jaký bude u videa zvuk. Dej pozor, ať video není moc roztřesené či rozmazané. Vyvaruj se projevů vulgarity, násilí a nesnášenlivosti. Nepoužívej záběry, fotky nebo hudbu, ke kterým nemáš práva. Ve videu ani na fotografii nepropaguj politické strany a názory. Foť a natáčej desetkrát, stokrát, tisíckrát. Prostě dokud tě to bude bavit. Vyber ten nejlepší kousek a nahraj ho na svůj Instagram a výhra může být tvoje.

Zpět na výpis článků