Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Česká biatlonová reprezentace bude letos zářit v pestrých bundách GILLETT A GILLETA!

Říkáte si, jak na severu bojují sportovci se silným mrazem, který tak nepříjemně štípe? Pomocí speciálních masek s membránami i trubičkami do úst, které prohřívají vdechovaný vzduch. Na sever si přibalili i novou zimní výbavu od Alpine Pro.
Kdo obléká české biatlonisty?

Michal Krčmář v pánské mikině CASS a kalhotách NUDD 2.

Alpine Pro obléká české biatlonisty již několikátou sezonu. Na výběru oblečení spolupracuje s produktovými manažery Alpine Pro i šéftrenér českých biatlonistů Ondřej Rybář, který každý rok pečlivě vybírá jednotlivé produkty a stává se tak „stylistou“ českých biatlonistů. Posuďte sami, jak se mu letošní výběr povedl.

Letos vede modrá a růžová

Gabriela Koukalová v dámské bundě GILLETTA, kalhotách NUDDAa čelence MUSA.

Česká biatlonová reprezentace letos oblékne modré a růžové barvy, které doplní výraznými oranžovými kalhotami. Budou tak dobře vidět nejen před závody, ale všichni věříme, že si v těchto barvách dojdou i pro medaile na stupně vítězů.


Vysoká ochrana před nepříznivým počasím


Ondřej Moravec v pánské bundě GILLETTa kalhotách NUDD 2s čepicí MOROCCAN

„Lyžařské kalhoty NUDD 2 i bundy GILLETT jsou vybaveny speciální membránou PTX SNOW, která poskytuje vysokou ochranu před nepříznivým počasím. Kombinací vhodných materiálů a dlouhotrvající impregnace dosahují tyto bundy i kalhoty vodního sloupce 15 000mm. Odolají tak větru, sněhu i dešti. Speciální vrstva TEFLON pak odpuzuje vodu a olejové skvrny a snižuje tak špinivost oděvu. Bunda má i propracovanou hřejivou podšívku a sněhový pás, které udrží tělo v teplotním komfortu. Pro lepší viditelnost za zhoršeného počasí nechybí ani prvotřídní bezpečnostní reflexní prvky,“ upřesňuje Václav Hrbek, spoluzakladatel společnosti Alpine Pro a ředitel návrhářského realizačního týmu.


Nejvyšší kvalita zimního vybavení pro české biatlonisty

Eva Puskarčíková v dámské bundě GILLETTAa čepici LILIS.

“Českým biatlonistům každý rok dodáváme tu nejvyšší kvalitu zimního vybavení. V loňském roce to byly lyžařské péřové bundy ISKUT a ISKUTA, letos jsme společně vybrali lyžařské bundy GILLETT a GILLETTA a výrazné oranžové kalhoty NUDD 2 a NUDDA. Snažíme se, aby k sobě kluci i holky ladili, proto mají stejnou barvu kalhot. Oranžové prvky jsme zapracovali i do zimních bund,” dodává Václav Hrbek.

Vybavte se na sjezdovku i vy

Veronika Vítková v mikině ELKIE 2

Pořiďte si i vy některý z letošních kousků zimní kolekce českých biatlonistů. Trendem posledních let je nejen funkčnost oděvů, ale i pestré barvy, aby vás na sjezdovce bylo co nejvíce vidět.

Zpět na výpis článků