Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

BEZVA LÉTO V DĚTSKÉ KOLEKCI

Zatímco pro děti je léto synonymem bezstarostných radovánek a her, jejich rodičům startuje každoroční maraton balení a vybalování věcí na školní výlet, tábor nebo prázdniny u babičky. Vtěsnat do dětského batůžku nebo kufříku vše, co budou malí nezbedové potřebovat a na nic přitom nezapomenout, bývá noční můrou. Díky ALPINE PRO ale budou mít starostlivé maminky a tatínkové letos o vrásku na čele méně.

Nová kolekce sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi totiž oblékne malé i velké od hlavy až k patě. Pro svou všestrannost se hodí jak do přírody, tak do města. Kvalitní funkční materiály zaručí pohodlí, slušivé střihy a líbivé barvy zase nadchnou všechny parádnice. Právě jim jsou určeny pruhované dívčí šaty ORIANNA, puntíkaté šortky AMILCARE nebo sandále SOLVANG KIDS, které jsou sladěny do nezbytné růžové.

 

Neposedné raubíře zase zaujmou hravé tóny modré a oranžové na bavlněných trikách CONSALVO nebo šortkách AMERIGO. Speciálně pro malé hledače pokladů jsou pak připravena bavlněná trika GEO s potisky odkazujícími na geocaching. A právě populární rodinná zábava s hledáním kešek je jednou z mnoha aktivit, při které ocení výhody oblečení ALPINE PRO nejen děti, ale i dospělí. Česká značka totiž přináší řadu nápaditých vychytávek i do jejich šatníku.

 

 

Novou kolekci Bezva léto si zkrátka oblíbí celá rodina! Děti se navíc mohou těšit na veselé samolepky. Tak vzhůru do prodejen ALPINE PRO!

Zpět na výpis článků