ALPINE PRO podpoří BĚH PRO MIMINKA DO DLANĚ v pražské Oboře Hvězda

Výtěžek z běhu podpoří pět perinatologických center v Praze, kde pečují o předčasně narozená a nemocná miminka. ALPINE PRO dlouhodobě přispívá na provoz dětských babyboxů, a proto se rozhodla podpořit i tuto charitativní akci s cílem upozornit na problematiku předčasného porodu.

Poběžte, pojďte nebo pojeďte pro miminka do dlaně!

Přijďte si spolu s námi zasportovat, pobavit se a zároveň pomoci dobré věci v neděli 5. května do pražské Obory Hvězda, kde organizace Nedoklubko pořádá Běh pro miminka do dlaně s cílem upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit konkrétní neonatologická oddělení, která o předčasně narozená miminka pečují.  

Můžete se těšit na běh na 2 nebo 5 kilometrů, dětské závody pro děti od 2 do 14 let i oblíbenou procházku - letos s názvem Devatero sil, které provází miminka do dlaně. Na procházku se může vydat každý. Prarodiče, rodiče se dětmi na kolech, odrážedlech, nebo koloběžce, s kočárkem.

Startovné závodu je v hodnotě 350 Kč a organizace Nedoklubko jej věnuje pěti perinatologickým centrům v Praze.

Registrovat do závodu se můžete na www.nedoklubko.cz/beh  nebo přímo na místě před začátkem akce 5. května 2019  před 14. hodinou v Oboře Hvězda.   

Zjistěte více o charitativních projektech a aktivitách organizace Nedoklubko na https://www.nedoklubko.cz/.

Zpět na výpis článků