Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Novinky z ALPINE PRO

Kanoista Josef Dostál si v Račicích dojel pro titul mistra republiky

Kanoista Josef Dostál si v Račicích dojel pro titul mistra republiky

24. 7. 2017

Olympijský medailista Josef Dostál potvrdil na domácím šampionátu v Račicích svou dominanci na trati 500m před Danielem Havlem i čerstvým evropským šampionem Jakubem Zavřelem.  Společně s tréninkovým parťákem Pavlem Davídkem ovládli i závod K2 na 1000 metrů.  

Příjemně jsme se zpotili na Olympijském běhu  ve Stromovce

Příjemně jsme se zpotili na Olympijském běhu ve Stromovce

24. 6. 2017

V ALPINE PRO sportujeme pravidelně a rádi. Mezinárodní Olympijský den jsme proto společně oslavili na jednom z největších běžeckých závodů. Oblékli jsme speciální funkční trika a jako partneři Olympijského běhu jsme spolu se stovkami dalších běžců vystartovali ve žhavém středečním podvečeru na pětikilometrový okruh v pražské Stromovce. 

Koloběžka Cup 2017

Koloběžka Cup 2017

5. 6. 2017

Rozjedeme to s Nadací Jedličkova ústavu na Koloběžka CUPu v Praze. Přidáte se?

Potrénovali jsme s judisty v Nymburce

Potrénovali jsme s judisty v Nymburce

11. 5. 2017

Během soustředění Českého svazu juda v Nymburce jsme jeden z tréninků v posilovně využili k natáčení krátkého spotu spolu s olympijským vítězem Lukášem Krpálkem a nadějnými juniory Davidem Klammertem i dorostenkami Renatou Zachovou a Věrou Zemanovou. Partnerem Českého svazu juda jsme již druhým rokem, a proto jsme chtěli trochu nahlédnout pod pokličku tohoto bojového umění. 

10 vychytaných kousků z nové sportovní kolekce

10 vychytaných kousků z nové sportovní kolekce

28. 4. 2017

S nadcházejícím ročním obdobím je třeba se připravit na to, že vás třeba na celodenním cyklo výletě může překvapit nečekaný deštík, silný vítr nebo i velmi ostré slunce.