Doprava zdarma od 1 500 Kč Nezávazná rezervace Vrácení do 30 dnů Věrnostní program E-SHOP 605 237 990, Po - Pá 9:00 - 16:00
eshop@alpinepro.cz

Registrace uživatele do Alpine Programu

Staňte se členem věrnostního programu Alpine Pro a užívejte si naplno všech jeho výhod v e-shopu i kamenných prodejnách - nakupujte se slevou již od prvního nákupu a využívejte speciální akce a zvýhodněné ceny jen pro členy Alpine Programu!

Pokud jste si vytvořili registraci na některé z našich kamenných prodejen a chcete si svůj účet aktivovat, označte volbu "Mám klubovou kartu" a vyplňte číslo karty, kterou jste obdrželi na prodejně.

Mám klubovou kartu


Ochrana osobních údajů

Zákazník dokončením a odesláním registračního formuláře potvrzuje svůj souhlas s tím, aby společnost ALPINE PRO, a.s. jako správce osobních údajů shromažďovala údaje uvedené v těchto dokumentech a aby je zpracovávala sama nebo prostřednictvím jiných osob do informačního systému, a to za účelem možnosti poskytnout výhody plynoucí z členství a k marketingovým účelům (např. rozesílání katalogů nebo jiných tiskových materiálů poštou na adresy členů, e-mailové zprávy, SMS informace). Tento informační systém bude provozován na dobu neurčitou výhradně pro potřeby společnosti Alpine Pro a.s. za účelem provozování ALPINE PROGRAMu ve smyslu zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Jakékoli použití údajů je vymezené rámcem a účelem ALPINE PROGRAMu, sledující zájem člena ALPINE PROGRAMu a zkvalitnění služeb poskytovaných v sítích prodejen Alpine Pro. Osoba, která vyplnila formulář, má právo k přístupu k osobním údajům, jakož i další práva stanovená v §21 uvedeného zákona. Společnost Alpine Pro, a.s. uvádí, že zpracovatelem údajů je společnost Alpine Pro, a.s.

Zákazník souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. se zpracováním těchto údajů a tyto údaje může měnit a opravovat, má právo přístupu k nim a právo souhlas kdykoliv odvolat a další práva uvedená v ust. § 21 téhož zákona.